Kinguin HP
 
 

Super Mario kończy 35 lat z nowymi grami

Super Mario kończy 35 lat z nowymi grami
4 wrz 2020, 19:16

Ponieważ informacja ta została już ujawniona w marcu ubiegłego roku, nie jest tajemnicą, że Nintendo zdecydowało się świętować 35. rocznicę licencji Super Mario z wielkim hukiem. Mieliśmy już wgląd w to, czego możemy się spodziewać, zwłaszcza, że nadchodzące kolekcje LEGO zostały ujawnione jakiś czas temu.

Ale plotki, które krążyły w marcu ubiegłego roku okazały się prawdziwe i mogliśmy odkryć wczoraj plany Nintendo na ten jubileuszowy rok podczas niespodzianki Nintendo Direct.

Ogłoszenie, które prawdopodobnie przykuło większość uwagi, to wydanie nadchodzącego Mario Kart Live: Home Circuit. Zarówno gry wideo, jak i zabawki, będą dostępne od 16 października i pozwolą one na tworzenie własnych torów w domu za pomocą trybun i gokartów Mario lub Luigiego, dzięki rozszerzonej rzeczywistości.

 

 

Super Mario 3D World + Bowser's Fury został również ogłoszony na 12 lutego 2021 roku. Jest to ulepszona wersja Super Mario 3D World dla Wii U, która doda możliwość gry online.

Super Mario Bros. 35 będzie Mariowym battle royale, zarezerwowanym dla abonentów usług online, ale tylko na ograniczony czas, od 1 października do marca 2021. Wciąż po stronie retro, kompilacja Super Mario All-Stars, która została również wydana na Wii U i która łączy Super Mario Bros., Super Mario Bros. 2, Super Mario Bros. 3 i Super Mario Bros.: The Lost Levels jest już dostępna dla Nintendo Switch w katalogu gier SNES. A Game & Watch ukaże się również 13 listopada.

 

 

Na koniec, Super Mario 3D All-Stars został również zaprezentowany i jest to kompilacja trzech kultowych gier: Super Mario 64, Super Mario Sunshine i Super Mario Galaxy. Prawdopodobnie sprzeda się bardzo dobrze i szybko, ponieważ ukaże się 18 września, ale fizyczna wersja będzie dostępna tylko do marca 2021 roku.

Istnieją już pogłoski, że liczba dostępnych kopii wszystkich tych produktów Super Mario będzie dość ograniczona, więc jeśli chcesz zdobyć którykolwiek z nich, należy się spieszyć, zanim się wyprzedadzą.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Are you ready to travel to the Wizarding World in Hogwarts Legacy? - 62
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare