Splinter Cell może powrócić w 2021 roku

Splinter Cell może powrócić w 2021 roku

Fani serii Splinter Cell od Ubisoft już od jakiegoś czasu czekają na nową odsłonę. Podczas każdej imprezy, na której wydawca potwierdza swoją obecność, gracze wstrzymują oddech w nadziei, że usłyszą o Samie Fisherze. Wraz z odwołaniem E3 w tym roku, Ubisoft zaoferował swoją własną konferencję online, Ubisoft Forward, dziesięć dni temu, ale nie ma żadnych nowych wieści o Splinter Cell.

Nie brakuje pogłosek ani potencjalnych wskazówek w tej sprawie, a my widzimy regularnie pojawiające się nowe. Właśnie pojawiła się kolejna, i to dość ciekawa. Od 13 do 19 lipca odbył się Ultra Pop Festival. Jest to włoska impreza na żywo skoncentrowana na popkulturze, a w szczególności na grach wideo. Wydarzenie to zostało zorganizowane między innymi przez media Multiplayer.it. Impreza była transmitowana tylko w języku włoskim, bez angielskich napisów, więc jest bardzo prawdopodobne, że nie śledziliście tego wydarzenia, ale jedna informacja w szczególności została ujawniona podczas wywiadu z Luca Wardem. Jest to aktor, który użyczył swojego głosu Samuelowi L. Jacksonowi, Keanu Reevesowi czy Pierce'owi Brosnanowi, ale to także głos Sama Fishera. I oto co powiedział podczas tego wywiadu:

Jest ten powrót Splinter Cell, który ma się wydarzyć, jak sądzę, w ostatnim epizodzie, ale nie jestem pewien, oni (Ubisoft) nadal nie wiedzą, czy to zrobić w 2021 roku. Wcześniej musiało to być 2020, a potem, biorąc pod uwagę to, co się stało, kilka dużych projektów utknęło w martwym punkcie. Inne były kontynuowane jak Cyberpunk 2077, nad którym prawie skończyłem pracę. Ale jestem pewien, że Splinter Cell wróci, to fakt.

splinter cell

 

Wiedzieliśmy już, że Ubisoft chce ożywić licencję Splinter Cell, ale w zeszłym roku ogłoszono, że prawdopodobnie powinniśmy być cierpliwi. Te stwierdzenia zdają się wskazywać, że coś jest rzeczywiście w trakcie opracowywania lub nawet już się rozwija. Nawet jeśli to wszystko brzmi całkiem nieźle, mądrzej byłoby poczekać na oficjalne potwierdzenie z Ubisoft, zanim się zbytnio ucieszymy. Może to się zdarzy podczas następnego Ubisoft Forward zaplanowanego na ten rok?

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare