Seria Kingdom Hearts zawita na PC

Seria Kingdom Hearts zawita na PC

Square Enix zaskoczyło wszystkich niespodziewanym ogłoszeniem, które miało miejsce wczoraj podczas Epic Games Store Spring Showcase. Kilka dni temu twórcy Fortnite ujawnili, że w tym roku nie tylko pojawi się więcej gier ekskluzywnych dla ich sklepu, ale także możemy spodziewać się kilku niespodzianek. Pierwszą z nich jest premiera serii Kingdom Hearts po raz pierwszy na PC, oczywiście jako wyłączność Epic Games Store.

Kingdom Hearts to jedna z najpopularniejszych serii gier wideo wśród fanów wszystkiego co Disney'owskie. W grach, które ukazały się na przestrzeni lat, można wcielić się w najbardziej kultowe postacie z uniwersów Disneya i Pixara i zanurzyć się w epickich przygodach RPG. Postacie należące do gier Square Enix i innych franczyz zostały dodane do mieszanki w najnowszych odsłonach i teraz Kingdom Hearts jest ogromnym uniwersum, w którym można znaleźć całkiem różne światy.

 

 

Do końca przyszłego miesiąca, Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix, Kingdom Hearts HD 2.8: Final Chapter Prologue, Kingdom Hearts 3 + Re Mind oraz Kingdom Hearts: Melody of Memory będą dostępne na PC wyłącznie za pośrednictwem Epic Games Store. Dzięki nim otrzymamy dostęp do większości gier z Kingdom Hearts, ponieważ Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix to kolekcja zawierająca zremasterowane wersje HD kilku odsłon serii. Choć każda z nich ma zupełnie inną fabułę, większość z nich ma wspólne postacie, wspólne uniwersum i mechanikę gry rpg. Kingdom Hearts: Melody of Memory jest jednak nieco inny, ponieważ dostarcza unikalnych wrażeń, które skupiają się na utworach muzycznych z poprzednich gier z serii.

Jeśli jesteś fanem Kingdom Hearts, wszystkie te gry znajdziesz w Epic Games Store już 30 marca.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare