Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Seria Kingdom Hearts zawita na PC

Seria Kingdom Hearts zawita na PC
12 lut 2021, 12:00

Square Enix zaskoczyło wszystkich niespodziewanym ogłoszeniem, które miało miejsce wczoraj podczas Epic Games Store Spring Showcase. Kilka dni temu twórcy Fortnite ujawnili, że w tym roku nie tylko pojawi się więcej gier ekskluzywnych dla ich sklepu, ale także możemy spodziewać się kilku niespodzianek. Pierwszą z nich jest premiera serii Kingdom Hearts po raz pierwszy na PC, oczywiście jako wyłączność Epic Games Store.

Kingdom Hearts to jedna z najpopularniejszych serii gier wideo wśród fanów wszystkiego co Disney'owskie. W grach, które ukazały się na przestrzeni lat, można wcielić się w najbardziej kultowe postacie z uniwersów Disneya i Pixara i zanurzyć się w epickich przygodach RPG. Postacie należące do gier Square Enix i innych franczyz zostały dodane do mieszanki w najnowszych odsłonach i teraz Kingdom Hearts jest ogromnym uniwersum, w którym można znaleźć całkiem różne światy.

 

 

Do końca przyszłego miesiąca, Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix, Kingdom Hearts HD 2.8: Final Chapter Prologue, Kingdom Hearts 3 + Re Mind oraz Kingdom Hearts:Melody of Memory będą dostępne na PC wyłącznie za pośrednictwem Epic Games Store. Dzięki nim otrzymamy dostęp do większości gier zKingdom Hearts, ponieważ Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix to kolekcja zawierająca zremasterowane wersje HD kilku odsłon serii. Choć każda z nich ma zupełnie inną fabułę, większość z nich ma wspólne postacie, wspólne uniwersum i mechanikę gry rpg. Kingdom Hearts: Melody of Memory jest jednak nieco inny, ponieważ dostarcza unikalnych wrażeń, które skupiają się na utworach muzycznych z poprzednich gier z serii.

Jeśli jesteś fanem Kingdom Hearts, wszystkie te gry znajdziesz w Epic Games Store już 30 marca.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Restore your honor in Like a Dragon: Ishin! - 57
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare