Samodzielna wersja gry Marvel's Spider-Man Remastered ląduje na PS5

Samodzielna wersja gry Marvel's Spider-Man Remastered ląduje na PS5

Chociaż istnieje więcej niż wystarczająco powodów, aby zdobyć kopię Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition na PlayStation 5, jeśli chcesz zanurzyć się w ekscytującej przygodzie ze Spider-Manem w roli głównej, jest wielu, którzy woleliby pozostać przy oryginalnym Spider-Man Remastered. Do tej pory tę ostatnią można było nabyć jedynie w ramach Ultimate Edition, ale Sony w końcu wypuściło ją jako samodzielną grę na swoją konsolę nowej generacji.

Bierz co chcesz

Co więcej, istnieje kilka innych sposobów na uzyskanie dostępu do Spider-Man Remastered na PlayStation 5, jak wyszczególniono na oficjalnym blogu PlayStation:

 

"Będzie program aktualizacji dla posiadaczy oryginalnego Marvel's Spider-Man na konsoli PS4. Niezależnie od tego, czy posiadasz płytę, czy cyfrową kopię gry na PS4, będziesz mógł dokonać aktualizacji do Marvel' s Spider-Man Remastered na konsoli PS5 za 10 dolarów. Posiadacze gry Marvel 's Spider-Man: Miles Morales mogą nadal uzyskać grę Marvel's Spider-Man Remastered poprzez aktualizację do wersji Ultimate Edition w menu głównym wersji Marvel's Spider-Man: Miles Morales na PS5".

 

Dlatego też, jeśli wolisz Petera Parkera jako Spider-Mana, a nie Milesa Moralesa, jest to idealna okazja, aby zdobyć jego najnowszą przygodę na PlayStation 5. Zarówno Spider-Man Remastered, jak i Spider-Man: Miles Morales oferują niesamowite wrażenia, które pozwolą ci wskoczyć w buty kultowego bohatera z komiksów Marvela, aby walczyć z kultowymi złoczyńcami i przemierzać miasto, huśtając się na pajęczynach.

 

 

Pamiętaj, że obie gry są również dostępne na PC. To dwie różne historie z dwiema różnymi wersjami legendarnego bohatera. Najlepsze oferty na klucze do Spider-Man Remastered i Spider-Man: Miles Morales znajdziesz w naszej porównywarce.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Immerse yourself in the war-torn universe of Warhammer 40,000: Rogue - 100
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare