Rozszerzenia do Frostpunka trafią na konsole

Rozszerzenia do Frostpunka trafią na konsole

Jeśli kochasz gry strategiczne, a zwłaszcza te, które koncentrują się na budowaniu miasta, jest całkiem prawdopodobne, że położyłeś już rękę na Frostpunk. W tej grze wideo opracowanej przez 11 Bit Studios, jesteś odpowiedzialny za przetrwanie tego, co pozostało z ludzkiej cywilizacji w następstwie apokaliptycznego wydarzenia, które spowodowało zamrożenie całej planety. W Frostpunk utrzymanie ogromnego, zasilanego węglem generatora, który utrzymuje ciepło w mieście jest równie ważne jak znalezienie zasobów potrzebnych do przetrwania. Każdy z mieszkańców jest dość cenny, ale też jest kolejną gębą do wykarmienia i uszczęśliwienia. Problem polega na tym, że w tak ekstremalnej sytuacji trzeba się poświęcić i to Ty będziesz decydował, kto w tym przypadku będzie wyciągał krótszą słomkę. Dlatego też Frostpunk to wymagająca gra, w której będziesz musiał odmówić niekończącemu się strumieniowi próśb i skarg od obywateli, aby nadać priorytet przetrwaniu większości.

Oryginalna kampania Frostpunk stawia przed Tobą kilka scenariuszy, ale możesz wziąć udział w jeszcze kilku innych. Zostały one dodane do gry dzięki kilku dostępnym rozszerzeniom, w tym The Rifts, The Last Autumn oraz On the Edge. Jeśli posiadasz grę na PC i podobała Ci się, prawdopodobnie masz już wszystkie trzy, ale to luksus, którego nie mają jeszcze Ci, którzy grają we Frostpunk na PlayStation lub Xbox. Na szczęście wszystkie trzy rozszerzenia będą dostępne na konsolach już 21 lipca. Będzie można kupić każde z nich osobno lub wszystkie razem jako część przepustki sezonowej.

 

 

Ponadto, jeśli jeszcze nie odkryliście przerażającego świata Frostpunk i chcielibyście spróbować swoich sił na konsolach, możecie poczekać kilka tygodni, ponieważ na konsolach PlayStation i Xbox dostępna będzie również Edycja Kompletna zawierająca podstawową grę Frostpunk oraz wszystkie trzy rozszerzenia.

13.28zł
Frostpunk
Frostpunk
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare