Instant Gaming EU
 
 

RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition jest darmowy na PC

RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition jest darmowy na PC

Musiałeś się już do tego przyzwyczaić. Jak prawie każdy piątek, możesz odebrać jedną lub więcej gier za darmo w Epic Games Store. W zeszłym tygodniu każdy mógł dostać zarówno Watch Dogs 2 i Football Manager 2020. Od dziś, aż do 1 października, będzie to RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition - gra, którą można dostać bez wydawania grosza na platformie Epic Games. Jak zwykle wystarczy odwiedzić Epic Games Store i zalogować się na swoje konto, aby odebrać grę i dodać ją na stałe do swojej biblioteki.

RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition to nowa wersja gry RollerCoaster Tycoon 3, która została wydana w 2004 roku. RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition została wydana zaledwie wczoraj, 24 września, i zawiera oba rozszerzenia wydane do tej pory dla gry wraz z grą bazową. Pakiet rozszerzający Soaked! dodaje atrakcje takie jak baseny, zjeżdżalnie wodne, a nawet stojak z filtrem przeciwsłonecznym do wyboru budynku, a także kilka scenariuszy do gry. Pakiet Wild! zawiera więcej scenariuszy i wiwariów w stylu zoologicznym, w których można podziwiać zwierzęta.

 


RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition uzupełnia tę dodatkową zawartość o bardziej dopracowaną wersję oryginalnej gry, która zawiera lepszy interfejs, dostosowujący się lepiej do współczesnych ekranów i oferujący grafikę w jakości HD. Grafika nadal jest nieco przestarzała, ale RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition pozwala na zanurzenie się w doskonałe zarządzanie parkiem rozrywki, które oferuje wiele możliwości.

Jeśli nigdy nie grałeś w RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition, ale kochasz takie gry jak Planet Zoo, nie możemy bardziej polecać tej gry symulacyjnej stworzonej przez Frontier.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare