RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition jest darmowy na PC

RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition jest darmowy na PC

Musiałeś się już do tego przyzwyczaić. Jak prawie każdy piątek, możesz odebrać jedną lub więcej gier za darmo w Epic Games Store. W zeszłym tygodniu każdy mógł dostać zarówno Watch Dogs 2 i Football Manager 2020. Od dziś, aż do 1 października, będzie to RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition - gra, którą można dostać bez wydawania grosza na platformie Epic Games. Jak zwykle wystarczy odwiedzić Epic Games Store i zalogować się na swoje konto, aby odebrać grę i dodać ją na stałe do swojej biblioteki.

RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition to nowa wersja gry RollerCoaster Tycoon 3, która została wydana w 2004 roku. RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition została wydana zaledwie wczoraj, 24 września, i zawiera oba rozszerzenia wydane do tej pory dla gry wraz z grą bazową. Pakiet rozszerzający Soaked! dodaje atrakcje takie jak baseny, zjeżdżalnie wodne, a nawet stojak z filtrem przeciwsłonecznym do wyboru budynku, a także kilka scenariuszy do gry. Pakiet Wild! zawiera więcej scenariuszy i wiwariów w stylu zoologicznym, w których można podziwiać zwierzęta.

 


RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition uzupełnia tę dodatkową zawartość o bardziej dopracowaną wersję oryginalnej gry, która zawiera lepszy interfejs, dostosowujący się lepiej do współczesnych ekranów i oferujący grafikę w jakości HD. Grafika nadal jest nieco przestarzała, ale RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition pozwala na zanurzenie się w doskonałe zarządzanie parkiem rozrywki, które oferuje wiele możliwości.

Jeśli nigdy nie grałeś w RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition, ale kochasz takie gry jak Planet Zoo, nie możemy bardziej polecać tej gry symulacyjnej stworzonej przez Frontier.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare