Instant Gaming EU
 
 

Robocop: Rogue City otrzymuje Nową Grę Plus

Robocop: Rogue City otrzymuje Nową Grę Plus

Wierzcie lub nie, ale RoboCop nadal jest ulubieńcem fanów 37 lat po tym, jak film akcji Paula Verhoevena stał się hitem. RoboCop: Rogue City ma z tym wiele wspólnego, ponieważ gra od Nacom stała się najpopularniejszą premierą 2023 roku dla francuskiego wydawcy. Wcielenie się w kultowego cybernetycznego gliniarza pokrytego chromem w nowej przygodzie to coś, czego fani klasycznego filmu science-fiction nie mogli przegapić. Zupełnie nowa fabuła gry rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z RoboCop 2 i RoboCop 3, i oferuje mnóstwo okazji do walki z przestępczością i patrolowania ulic Detroit, ale także przywołuje duchy z przeszłości Alexa Murphy'ego, które kwestionują jego przydatność jako gliniarza.

Powrót do Detroit

RoboCop: Rogue City to ekscytujący thriller z kultowym cyborgiem w roli głównej, który oferuje fanom możliwość zanurzenia się w uniwersum RoboCopa. Gra nie oferuje jednak wystarczających możliwości, jeśli chodzi o regrywalność. Po zbadaniu wszystkiego i przejściu gry nie ma zbyt wielu powodów, aby ponownie zagrać w RoboCop: Rogue City. Na szczęście deweloper Teyon wkrótce to zmieni, dodając do gry tryb Nowej Gry Plus.

Opcja ponownego uruchomienia gry w tym trybie była wymagana przez fanów od dłuższego czasu, a deweloper jest prawie gotowy, aby ją dostarczyć. Zgodnie z publikacją na oficjalnym koncie RoboCop: Rogue City na Twitterze/X, więcej szczegółów na ten temat poznamy w nadchodzących tygodniach.

 

 

RoboCop: Rogue City to najlepsza gra z udziałem legendarnego stróża prawa wydana do tej pory, a liczby to potwierdzają. Gra jest obecnie dostępna na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zachęcamy do skorzystania z naszej porównywarki, jeśli chcesz kupić kod cyfrowy RoboCop: Rogue City w najlepszej cenie, aby dołączyć do Alexa Murphy'ego w jego najnowszej przygodzie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare