Instant Gaming EU
 
 

Rage 2 i Absolute Drift są darmowe na PC

Rage 2 i Absolute Drift są darmowe na PC

Epic Games kontynuuje politykę rozdawania gier każdemu graczowi, który zaloguje się na ich platformie dystrybucyjnej i odbiera je za darmo. Zrobili to już z ogromną liczbą gier w stałym rytmie jednej lub więcej gier tygodniowo od uruchomienia Epic Games Store, a jeśli udało Ci się je wszystkie zdobyć, prawdopodobnie masz już imponującą bibliotekę, pełną darmowych gier wszelkiego rodzaju, w które możesz grać w dowolnym momencie na PC. Jeśli masz ochotę powiększyć swoją bibliotekę, masz okazję dodać do niej jeszcze kilka gier. Rage 2 i Absolute Drift: Zen Edition są dostępne za darmo w Epic Games Store do najbliższego czwartku. Wystarczy, że odwiedzisz sklep i zgłosisz chęć ich zakupu, aby dodać je na stałe do swojego konta.

Rage 2 to pierwszoosobowa strzelanka z otwartym światem, która przenosi gracza do postapokaliptycznej wersji Ziemi, w której większość światowej populacji została unicestwiona w wyniku uderzenia ogromnej asteroidy. W następstwie zniszczenia, brutalne grupy walczą o rozszerzenie swoich wpływów i kontrolę nad pustkowiem, jakim jest teraz świat. Jako ostatni Ranger, jesteś postrzegany jako zagrożenie, i zostajesz pozostawiony na pastwę losu po tym, jak zostałeś zaatakowany i okradziony. Twoja wewnętrzna wściekłość i pragnienie zemsty będą napędzać Twoją podróż w tej epickiej przygodzie, w której będziesz musiał walczyć z mutantami, potworami i szaleńcami.

 

 

Jeśli chcesz spróbować czegoś zupełnie innego, Absolute Drift: Zen Edition oferuje Ci zupełnie inne doświadczenie w minimalistycznym świecie. W grze będziesz sterował samochodem i przemierzał tory driftingowe, próbując zdobyć punkty. Wbrew pozorom jest to raczej relaksujące doświadczenie, któremu towarzyszą ponad 3 godziny oryginalnej muzyki elektronicznej stworzonej przez C41 i NYTE.

 

 

Pamiętaj, aby w przyszłym tygodniu ponownie odwiedzić Epic Games Store, jeśli chcesz zdobyć kolejną darmową grę na PC. Sunless Sea zastąpi obecną parę w czwartek.

13.54zł
Rage 2
Rage 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare