Rage 2 i Absolute Drift są darmowe na PC

Rage 2 i Absolute Drift są darmowe na PC

Epic Games kontynuuje politykę rozdawania gier każdemu graczowi, który zaloguje się na ich platformie dystrybucyjnej i odbiera je za darmo. Zrobili to już z ogromną liczbą gier w stałym rytmie jednej lub więcej gier tygodniowo od uruchomienia Epic Games Store, a jeśli udało Ci się je wszystkie zdobyć, prawdopodobnie masz już imponującą bibliotekę, pełną darmowych gier wszelkiego rodzaju, w które możesz grać w dowolnym momencie na PC. Jeśli masz ochotę powiększyć swoją bibliotekę, masz okazję dodać do niej jeszcze kilka gier. Rage 2 i Absolute Drift: Zen Edition są dostępne za darmo w Epic Games Store do najbliższego czwartku. Wystarczy, że odwiedzisz sklep i zgłosisz chęć ich zakupu, aby dodać je na stałe do swojego konta.

Rage 2 to pierwszoosobowa strzelanka z otwartym światem, która przenosi gracza do postapokaliptycznej wersji Ziemi, w której większość światowej populacji została unicestwiona w wyniku uderzenia ogromnej asteroidy. W następstwie zniszczenia, brutalne grupy walczą o rozszerzenie swoich wpływów i kontrolę nad pustkowiem, jakim jest teraz świat. Jako ostatni Ranger, jesteś postrzegany jako zagrożenie, i zostajesz pozostawiony na pastwę losu po tym, jak zostałeś zaatakowany i okradziony. Twoja wewnętrzna wściekłość i pragnienie zemsty będą napędzać Twoją podróż w tej epickiej przygodzie, w której będziesz musiał walczyć z mutantami, potworami i szaleńcami.

 

 

Jeśli chcesz spróbować czegoś zupełnie innego, Absolute Drift: Zen Edition oferuje Ci zupełnie inne doświadczenie w minimalistycznym świecie. W grze będziesz sterował samochodem i przemierzał tory driftingowe, próbując zdobyć punkty. Wbrew pozorom jest to raczej relaksujące doświadczenie, któremu towarzyszą ponad 3 godziny oryginalnej muzyki elektronicznej stworzonej przez C41 i NYTE.

 

 

Pamiętaj, aby w przyszłym tygodniu ponownie odwiedzić Epic Games Store, jeśli chcesz zdobyć kolejną darmową grę na PC. Sunless Sea zastąpi obecną parę w czwartek.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare