Prince of Persia: Szykuje się nowy remake?

Prince of Persia: Szykuje się nowy remake?
21 sie 2020, 18:31

Ostatni Prince of Persia został wydany 10 lat temu, ale franczyza ponownie stała się tematem rozmów na początku roku, kiedy Ubisoft ogłosił nową grę VR. Okazała się ona być grą ucieczkową, która jest już dostępna w niektórych pokojach.

Ale nie jest to dokładnie to, czego oczekiwali fani licencji. Od lat czekali, aby wreszcie zobaczyć nową grę z serii Prince of Persia i krąży nowa plotka o tej sprawie.

I przychodzi do nas ze strony Maxa, gwatemalskiego sprzedawcy, na której remake Prince of Persia został wymieniony na PS4 i Nintendo Switch z datą wydania ustaloną w listopadzie 2020 roku. Strona została szybko usunięta z witryny, ale nie na tyle szybko, aby przejść niezauważone, a informacje zostały szeroko przekazywane na portalach społecznościowych.

Chociaż należy oczywiście wziąć to z przymrużeniem oka, jak każdy inny "przeciek" z nieoficjalnych źródeł, pewien Jason Schreier, reporter z Bloomberg i dawniej w Kotaku, mówił na ten temat.

 

 

Znany z wiarygodności przekazywanych przez siebie informacji, wnosi pewną dozę wiarygodności do istnienia tego remake'u Prince of Persia. Nic nie zostało powiedziane o tym, która z gier z tej serii mogłaby być, albo czy mogłaby to być kolekcja składająca się z kilku gier. Ujawnione logo jest takie samo, jak w trylogii rozpoczętej w 2003 r. z Prince of Persia: The Sands of Time, a zatem informacje wydają się wskazywać na ten kierunek. Inny znany wtajemniczony, Liam Robertson, uważa, że nowy tytuł będzie remake'em oryginalnej gry z 1989 roku.

 

 

Czekając na oficjalne potwierdzenie od Ubisoft, lepiej nie dać się zbytnio ponieść. Jednak następny Ubisoft Forward jest zaplanowany na wrzesień i możliwe, że będziemy wiedzieć więcej na ten temat podczas pokazu.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare