Poznaj postacie z Destruction Allstars

Poznaj postacie z Destruction Allstars

Destruction Allstars jest jednym z tych ekskluzywnych tytułów na PlayStation 5, które zostały ogłoszone podczas oficjalnej prezentacji konsoli Sony w lecie. Jest to gra typu destroyed derby, w której możesz zmierzyć się z innymi graczami w intensywnych walkach samochodowych. Gra polega na próbie utrzymania się przy życiu, jednocześnie "powodując kolosalne zniszczenia, szkody i dewastację na tętniących życiem arenach na całym świecie". Oczywiście, twórca gry Lucid Games dodał w tym przypadku ciekawy zwrot akcji. W Destruction Allstars będziesz mógł pozostać w rywalizacji będąc pieszo, gdy Twój pojazd zostanie zniszczony.

Każda z 16 grywalnych postaci w Destruction Allstars posiada unikalne umiejętności, które będą bardzo przydatne podczas jazdy. Możesz je teraz zobaczyć w akcji w zupełnie nowym filmie, który przedstawia niektórych kierowców i pozwala rzucić okiem na ich umiejętności. Sprawienie, by Twojemu pojazdowi urosły śmiercionośne kolce, przykrycie go wzmocnioną płytą lub generowanie fal dźwiękowych w celu ochrony samochodu przed kolizjami to tylko kilka przykładów. Jeśli połączysz te umiejętności z agresywną jazdą, masz bardzo duże szanse na zostanie mistrzem Destruction Allstars.

 

 

Będziesz bardziej podatny na obrażenia, gdy nie będziesz prowadzić pojazdu, ale jak widzisz na filmie, nie oznacza to, że nie możesz dać swoim przeciwnikom popalić, wykorzystując swoje umiejętności i zwinne ruchy parkouru, aby ich rozbić, a może nawet ukraść ich pojazdy. Możesz również wziąć udział w sieciowych meczach multiplayer dla maksymalnie 16 graczy w Destruction Allstars, jeśli chcesz wystawić swoje umiejętności na próbę przeciwko innym graczom.

Premiera Destruction Allstars była pierwotnie planowana na listopad 2020 roku, ale została opóźniona i teraz gra ma być jedną z darmowych gier dla abonentów PlayStation Plus w lutym. Data premiery nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare