Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Pillars of Eternity i Tyranny będą darmowe w przyszłym tygodniu na PC

Pillars of Eternity i Tyranny będą darmowe w przyszłym tygodniu na PC
4 gru 2020, 15:06

Co tydzień w Epic Games Store pojawiają się nowe gry wideo do rozdania za darmo. Popularna platformówka indie Cave Story+ jest już dostępna i można ją odebrać za darmo do następnego czwartku. Ale czasami twórcy Fortnite zaskakują nas więcej niż jedną grą. Tak będzie w przyszłym tygodniu, gdy Cave Story+ zostanie zastąpiona nie jedną, ale dwiema najlepszymi grami fabularnymi wydanymi w ostatnich latach: Pillars of Eternity i Tyranny.

Choć obie gry oferują epickie fabuły w świecie fantasy i z izometryczną grafiką, to jednak w każdym przypadku rozgrywka jest zupełnie inna. Tyranny skupia się mocno na fabule i pozwala na grę jako sługa Władcy Kyrosa. Włada on żelazną ręką rozległym imperium, ale w regionie Vendrien's Well doszło do buntu. To Ty jesteś odpowiedzialny za jego stłumienie w jakikolwiek sposób, działając jako sędzia, ława przysięgłych i kat w imieniu Kyrosa, ale masz na to ograniczony czas, zanim potężny władca zniszczy cały region swoim ludem za pomocą potężnego zaklęcia. Będziesz musiał zbadać, co stoi za rebelią i podróżować po regionie, rekrutując towarzyszy, którzy pomogą Ci w misji i walce. Każda decyzja, którą podejmiesz, będzie miała konsekwencje, które będą miały wpływ na przyszłość regionu i Twoją własną.

 

 

Pillars of Eternity jest uważany za duchowego następcę serii Baldur's Gate, ale zdobył sobie miejsce jako jedna z najlepszych gier RPG z nową mechaniką i porywającą fabułą. Gra przenosi Cię do świata Eora, skupiając się na regionie Dyrwood, który jest obecnie dotknięty dziwnym zjawiskiem, które powoduje, że dzieci rodzą się bez dusz. Przybędzieszdo tego regionu i wkrótce odkryjesz, że jesteś Obserwatorem, który potrafi czytać dusze. To uruchomi serię wydarzeń w grze, która sprawi, że zanurzysz się w epickiej przygodzie, w której będziesz mieć ostatnie słowo o losie bezdusznych dzieci i samego Dyrwood.

 

 

Obie gry zostały stworzone przez Obsidian Entertainment i zyskały uznanie krytyków w momencie premiery. Od przyszłego czwartku będzie można je dostać za darmo na PC za pośrednictwem Epic Games Store.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare