Pillars of Eternity i Tyranny będą darmowe w przyszłym tygodniu na PC

Pillars of Eternity i Tyranny będą darmowe w przyszłym tygodniu na PC

Co tydzień w Epic Games Store pojawiają się nowe gry wideo do rozdania za darmo. Popularna platformówka indie Cave Story+ jest już dostępna i można ją odebrać za darmo do następnego czwartku. Ale czasami twórcy Fortnite zaskakują nas więcej niż jedną grą. Tak będzie w przyszłym tygodniu, gdy Cave Story+ zostanie zastąpiona nie jedną, ale dwiema najlepszymi grami fabularnymi wydanymi w ostatnich latach: Pillars of Eternity i Tyranny.

Choć obie gry oferują epickie fabuły w świecie fantasy i z izometryczną grafiką, to jednak w każdym przypadku rozgrywka jest zupełnie inna. Tyranny skupia się mocno na fabule i pozwala na grę jako sługa Władcy Kyrosa. Włada on żelazną ręką rozległym imperium, ale w regionie Vendrien's Well doszło do buntu. To Ty jesteś odpowiedzialny za jego stłumienie w jakikolwiek sposób, działając jako sędzia, ława przysięgłych i kat w imieniu Kyrosa, ale masz na to ograniczony czas, zanim potężny władca zniszczy cały region swoim ludem za pomocą potężnego zaklęcia. Będziesz musiał zbadać, co stoi za rebelią i podróżować po regionie, rekrutując towarzyszy, którzy pomogą Ci w misji i walce. Każda decyzja, którą podejmiesz, będzie miała konsekwencje, które będą miały wpływ na przyszłość regionu i Twoją własną.

 

 

Pillars of Eternity jest uważany za duchowego następcę serii Baldur's Gate, ale zdobył sobie miejsce jako jedna z najlepszych gier RPG z nową mechaniką i porywającą fabułą. Gra przenosi Cię do świata Eora, skupiając się na regionie Dyrwood, który jest obecnie dotknięty dziwnym zjawiskiem, które powoduje, że dzieci rodzą się bez dusz. Przybędzieszdo tego regionu i wkrótce odkryjesz, że jesteś Obserwatorem, który potrafi czytać dusze. To uruchomi serię wydarzeń w grze, która sprawi, że zanurzysz się w epickiej przygodzie, w której będziesz mieć ostatnie słowo o losie bezdusznych dzieci i samego Dyrwood.

 

 

Obie gry zostały stworzone przez Obsidian Entertainment i zyskały uznanie krytyków w momencie premiery. Od przyszłego czwartku będzie można je dostać za darmo na PC za pośrednictwem Epic Games Store.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare