Pierwszy zwiastun rozgrywki Tour de France 2023 i Pro Cycling Manager 2023 przedstawia nowy tryb.

Pierwszy zwiastun rozgrywki Tour de France 2023 i Pro Cycling Manager 2023 przedstawia nowy tryb.

NACON i Cyanide Studio z dumą prezentują pierwsze zdjęcia z rozgrywki Tour de France 2023 w nowym zwiastunie. Najnowsza edycja kultowej gry kolarskiej oferuje szereg ulepszeń, w tym nowy tryb gry "Downhill of the Moment". Jak zwykle, gra ukaże się wraz ze swoim bratem, Pro Cycling Manager 2023, w którym pozwolisz innym pedałować do zwycięstwa, podczas gdy ty będziesz wymyślać strategie i zarządzać swoimi kolarzami.

 

 

W Tour de France 2023 gracze wsiadają na rowery, aby ścigać się w grupie najważniejszych wyścigów w kalendarzu kolarskim - Tour de France, Liège-Bastogne-Liège, Flèche Wallonne, Paryż-Nicea, Critérium du Dauphiné, Paryż-Tours, Paryż-Roubaix - i doświadczają emocji związanych z każdym wydarzeniem. Gracze wcielają się w kolarzy jednego z 27 zespołów World Tour i Pro Tour w różnych trybach gry.

W najnowszej odsłonie jest ich całe mnóstwo. Powraca tryb Race of the Moment, wprowadzony w Tour de France 2022. Nowością jest nowe wyzwanie o nazwie "Downhill of the Moment". Ten tryb gry odbywa się wyłącznie na odcinkach zjazdowych i wymaga unikalnych strategii. Gracze mogą następnie porównać swój ranking z innymi zawodnikami z całego świata.

System jest bardziej realistyczny niż kiedykolwiek dzięki wprowadzeniu ocen Agility i Medium Mountain. Gracze mogą paść ofiarą nieoczekiwanych zdarzeń, takich jak upadki w peletonie. Ma to również wpływ na to, jaką ścieżkę obiorą kolarze. Statyka członków zespołu pozwala na tworzenie różnych strategii dla bardziej taktycznej rozgrywki. Wreszcie, wprowadzono kilka ulepszeń technicznych, takich jak kolizje, zachowanie sztucznej inteligencji i ścieżka obrana przez kolarzy na zjazdach.

 

 

Pro Cycling Manager 2023 powraca również dla tych, którzy wolą pozostać za kulisami i zarządzać peletonem. Po raz kolejny gra oferuje graczom możliwość bycia dyrektorem sportowym własnej drużyny kolarskiej. W grze gracze zbierają i wybierają kolarzy z każdej profesjonalnej drużyny World Tour i Pro Team. Następnie muszą być przygotowani do wzięcia udziału w ponad 130 wyścigach dostępnych w grze.

Funkcje Pro Cycling Manager 2023 obejmują odświeżony interfejs użytkownika, przeprojektowany ekran "wyników wyścigu" i nowe okno "strony wyścigu". Nowy system treningowy pozwala graczom zarządzać kalendarzem treningowym i priorytetami zadań. Więcej oficjalnych wyścigów, takich jak Tour de France, Paryż-Roubaix, Paryż-Nicea oraz zupełnie nowy ranking światowy, oparty na rzeczywistym systemie i klasyfikacji punktowej UCI.

Obie gry zadebiutują 8 czerwca 2023 roku na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Xbox One i PC. Możesz sprawdzić naszą porównywarkę, aby uzyskać najlepsze oferty na Tour de France 2023 i Pro Cycling Manager 2023. Możesz pedałować lub rządzić, ale tak czy inaczej, zwycięstwo czeka na Ciebie.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

  • Kategorie : Symulatory , Sportowe
  • Edytor : Nacon
  • Deweloper : Cyanide
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 8 czerwca 2023
  • Kategorie : Symulatory , Sportowe
  • Edytor : Nacon
  • Deweloper : Cyanide
  • Tryby : Solo, Multiplayer
  • Data wydania : 8 czerwca 2023
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare