Obduction i Offworld Trading Company za darmo na PC

Obduction i Offworld Trading Company za darmo na PC

W tym tygodniu, wszyscy gracze mają okazję poszerzyć swoją bibliotekę gier, o nie mniej niż cztery tytuły, całkowicie za darmo. Wczoraj mówiliśmy wam o Syberia i Syberia 2, które są obecnie dostępne na GOG, ale możecie zdobyć dwa kolejne tytuły bez płacenia ani grosza. Jak można się spodziewać, są to dwie gry tygodnia w Epic Games Store, a tym razem są to Obduction i Offworld Trading Company.

Pierwsza z nich, Obduction, to doceniona przez krytyków niezależna gra przygodowa sci-fi. Fabuła gry jest dość enigmatyczna i ujawni się w miarę postępów. W Obduction wcielasz się w postać, która podczas spaceru nad jeziorem jest świadkiem upadku na Ziemię tajemniczego organicznego artefaktu. Zanim jednak zdąży powiedzieć "wow", zostaje przeniesiony w nieznane miejsce, gdzieś we wszechświecie. Takie jest podstawowe założenie gry Obduction, a Twoim celem jest powrót do domu. Aby to osiągnąć, trzeba rozwiązać wiele zagadek z kilku rodzajów, wszystkie przedstawione w sposób dochodzenia, gdzie trzeba zebrać wskazówki.

 


Drugą grą, którą można odebrać za darmo jest Offworld Trading Company, gra strategiczna czasu rzeczywistego stworzona przez twórców Civilization IV. W tej grze, kolonizacja Marsa jest rzeczywistością, a komercyjne stawki są wysokie. Każdy chce mieć kawałek tortu, a firmy zrobią wszystko, aby osiągnąć zysk. Jeśli inni to robią, nie ma powodu, dla którego Ty nie powinieneś. Offworld Trading Company pozwala stworzyć i utrzymać prawdziwe imperium handlowe, zarządzając wszystkimi jego aspektami i oczywiście konkurując z konkurencyjnymi firmami. W tej grze znajdziesz pełną wyzwań kampanię dla jednego gracza, ale możesz też zmierzyć się z innymi graczami w rozgrywkach dla maksymalnie 8 osób.

 


Obduction i Offworld Trading Company są zupełnie różne, ale obie są doskonałymi grami i będą dostępne za darmo w Epic Games Store do przyszłego tygodnia.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

22.33zł
Obduction
Obduction
  • Oficjalna strona : Obduction
  • Kategorie : Przygodowe
  • Edytor : Cyan Worlds
  • Deweloper : Cyan Worlds
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 24 sierpnia 2016
Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare