Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Czy powstaje nowa gra Star Wars: Knights of the Old Republic?

Czy powstaje nowa gra Star Wars: Knights of the Old Republic?
25 sty 2021, 20:00

Gwiezdne Wojny przeżywają jeden ze swoich najlepszych momentów. Trzeba powiedzieć, że licencja jest dziś tak popularna i jest ukazywana na tak wiele różnych sposobów, że ciężko o niej nie usłyszeć w ten czy inny sposób. W zeszłym tygodniu to właśnie Star Wars Battlefront II znalazł się w centrum uwagi dzięki Epic Games Store, który oferował grę za darmo, co spowodowało pewne problemy z serwerami gry. W tym tygodniu pojawiła się kolejna licencjonowana seria, która jest obecnie przedmiotem nowych plotek, Star Wars: Knights of the Old Republic.

Wygląda na to, że trwają prace nad nową odsłoną Star Wars: Knights of the Old Republic (KOTOR), co może być jeszcze bardziej zaskakujące, jeśli powiemy, że to nie EA jest za to odpowiedzialne. Informacja pochodzi z Bespin Bulletin, medium specjalizującego się w wiadomościach z Gwiezdnych Wojen. Temat został poruszony na ostatnim podcaście i nawet jeśli to wszystko ma być wzięte z przymrużeniem oka, to wygląda na to, że Bioware też nie jest na tym projekcie. Jason Schreier również mówił na ten temat w grudniu, i to właśnie powiedział o studiu odpowiedzialnym za rozwój: "Nikt nie zgadnie, to na pewno".

 Oczywiście, biorąc pod uwagę ostatnie ogłoszenie Ubisoft, że pracują nad grą Star Wars, możemy szybko ulec pokusie połączenia zStar Wars: Knights of the Old Republic. Ale Shinobi602, dość znany wtajemniczony, który jest znany z jakości swoich informacji, powiedział to w odpowiedzi na użytkownika na forum Resetera: "To nie jest tak tajemnicze, jak sobie wyobrażasz, po prostu nazwa studia nie jest zbyt dobrze znana ogółowi społeczeństwa".

Wydaje się więc, że hipoteza o Ubisoft została odsunięta na bok. Niestety, nie poznamy teraz końca tej historii, i z pewnością będziemy musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy, zanim dowiemy się, o co w tym wszystkim chodzi.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare