Czy powstaje nowa gra Star Wars: Knights of the Old Republic?

Czy powstaje nowa gra Star Wars: Knights of the Old Republic?

Gwiezdne Wojny przeżywają jeden ze swoich najlepszych momentów. Trzeba powiedzieć, że licencja jest dziś tak popularna i jest ukazywana na tak wiele różnych sposobów, że ciężko o niej nie usłyszeć w ten czy inny sposób. W zeszłym tygodniu to właśnie Star Wars Battlefront II znalazł się w centrum uwagi dzięki Epic Games Store, który oferował grę za darmo, co spowodowało pewne problemy z serwerami gry. W tym tygodniu pojawiła się kolejna licencjonowana seria, która jest obecnie przedmiotem nowych plotek, Star Wars: Knights of the Old Republic.

Wygląda na to, że trwają prace nad nową odsłoną Star Wars: Knights of the Old Republic (KOTOR), co może być jeszcze bardziej zaskakujące, jeśli powiemy, że to nie EA jest za to odpowiedzialne. Informacja pochodzi z Bespin Bulletin, medium specjalizującego się w wiadomościach z Gwiezdnych Wojen. Temat został poruszony na ostatnim podcaście i nawet jeśli to wszystko ma być wzięte z przymrużeniem oka, to wygląda na to, że Bioware też nie jest na tym projekcie. Jason Schreier również mówił na ten temat w grudniu, i to właśnie powiedział o studiu odpowiedzialnym za rozwój: "Nikt nie zgadnie, to na pewno".

 Oczywiście, biorąc pod uwagę ostatnie ogłoszenie Ubisoft, że pracują nad grą Star Wars, możemy szybko ulec pokusie połączenia zStar Wars: Knights of the Old Republic. Ale Shinobi602, dość znany wtajemniczony, który jest znany z jakości swoich informacji, powiedział to w odpowiedzi na użytkownika na forum Resetera: "To nie jest tak tajemnicze, jak sobie wyobrażasz, po prostu nazwa studia nie jest zbyt dobrze znana ogółowi społeczeństwa".

Wydaje się więc, że hipoteza o Ubisoft została odsunięta na bok. Niestety, nie poznamy teraz końca tej historii, i z pewnością będziemy musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy, zanim dowiemy się, o co w tym wszystkim chodzi.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare