Night in the Woods jest dzisiaj bezpłatne na PC

Night in the Woods jest dzisiaj bezpłatne na PC
28 gru 2020, 16:01

Mówiliśmy Ci o tym wiele razy, ale małe przypomnienie nie zaszkodzi. Mimo że wszyscy są zajęci obchodzeniem Bożego Narodzenia lub po prostu zajmują się swoimi sprawami, Epic Games od kilku dni codziennie rozdaje gry i to jeszcze nie koniec. Na przykład, możesz ubiegać się o darmowe Night in the Woods do 17:00 dzisiaj.

Mae Borowski, która rzuciła studia, wraca do rozpadającego się dawnego górniczego miasta Possum Springs, próbując wznowić swoje stare, bezcelowe życie i na nowo połączyć się z pozostawionymi przez siebie przyjaciółmi. Ale sprawy potoczyły się w innym kierunku. Dom wygląda teraz inaczej, a jej przyjaciele też urosli i zmienili się. Liście opadają, wieje zimny wiatr. Dziwne rzeczy się dzieją, gdy światło zanika.

I coś czai się w lesie.

Night In the Woods to gra o silnym wymiarze narracyjnym, która wciąga Cię w wyjątkową przygodę z piękną i kolorową grafiką. Jeśli oczekujesz szybkiej, pełnej akcji gry, możesz spróbować znaleźć ją gdzie indziej. Night in the Woods to wciągająca gra, w której pozwalasz, aby historia porwała Cię zamiast skakać po całym miejscu dookoła. W końcu każdy ma coś dla siebie, a gra otrzymała kilka nagród.

 

 

Nic nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale jeśli mamy wierzyć liście, która wyciekła w zeszłym tygodniu i która była prawdziwa do tej pory, gra, która powinna zastąpić Night in the Woods to Stranded Deep, w której jesteś ocalałym z katastrofy lotniczej i musisz teraz znaleźć sposób na przetrwanie, będąc uwięzionym na wyspie, na Oceanie Spokojnym.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare