NBA 2K21: demo będzie dostępne w przyszłym tygodniu

NBA 2K21: demo będzie dostępne w przyszłym tygodniu
17 sie 2020, 18:52

Podczas gdy zapowiedź nowej odsłony w niektórych seriach, takich jak NBA 2K nie jest zaskoczeniem, fani franczyzy wciąż czekają co roku, aby zobaczyć, jakie nowe funkcje oferuje gra. NBA 2K21 została ogłoszona 11 czerwca, podczas prezentacji gier na Playstation 5.

Krótki film prezentujący Ziona Williamsona dał nam przedsmak wizualnego działania gry na nadchodzącej konsoli Sony. I to wszystko. Następnie dowiedzieliśmy się, że Zion Williamson nie został wybrany przypadkowo, ponieważ to właśnie gracz New Orleans Pelicans będzie na okładce NBA 2K21 na konsole nowej generacji, natomiast na obecne konsole będzie to Damian Lillard z Portland Trail Blazers. Wreszcie, Mamba Forever Edition odda hołd Kobe Bryantowi, który zmarł 26 stycznia. Najnowsza edycja będzie zawierała bezpłatną aktualizację dla konsol nowej generacji.


Mieliśmy bardzo mało informacji na temat rozgrywki NBA 2K21, ale niedawno wydane wideo pokazuje zdjęcia z gry na obecnych konsolach. Już niebawem będzie można się przekonać, co nowa odsłona ma do zaoferowania, ponieważ demo NBA 2K21 będzie dostępne od 24 sierpnia na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Nowe funkcje zostały szczegółowo opisane w jednym z postów na blogu, ale najważniejszą z nich jest niewątpliwie aktualizacja systemu Pro Stick, która teraz będzie działać w ten sposób:

 

  • Trzymaj RS w dół = rzut z wyskoku
  • Trzymaj RS w lewo lub w prawo = dryblowanie ucieczkowe
  • Trzymaj RS w górze = signature size-upy
  • Stuknij RS = szybkie ruchy dryblingu 1 do 1
  • Stuknji RS z przytrzymanym Sprintem = szybkie ruchy dryblingu z rozpędemWiele innych nowych funkcji ma się pojawić w NBA 2K21 i będzie można to zrobić od 24 sierpnia z demo, ale także 4 września, gdy gra zostanie wydana.

 

 

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare