Multiplayer przybywa do gry Sackboy: A Big Adventure

Multiplayer przybywa do gry Sackboy: A Big Adventure

Little Big Planet dokonało tego, o czym marzyli od dawna fani platformówek. Mimo że są one dostępne wyłącznie na PlayStation, trzy gry z oryginalnej trylogii zyskały sobie wielu zwolenników dzięki swoim mini-grom i zagadkom, a ich popularność posłużyła za podstawę do stworzenia serii gier typu spinoff. W większości z nich główną rolę odgrywa bohater oryginalnych gier, Sackboy, pluszak, który jest również głównym bohaterem najnowszej gry z serii, Sackboy: A Big Adventure.

Deweloper Sumo Digital rozpoczął tę nową przygodę w listopadzie i od tego czasu fani serii mają do dyspozycji mnóstwo nowych treści do odkrywania z ich ulubioną postacią. Sackboy: A Big Adventure rezygnuje z grafiki 2.5D, aby zaoferować Ci platformowe doświadczenie w 3D po raz pierwszy w serii. Trudne łamigłówki i wiele niespodzianek były źródłem radości w ciągu ostatnich kilku tygodni, ale jednego ważnego aspektu Sackboy: A Big Adventure brakowało w grze w momencie jej premiery. Miała ona obejmować rozgrywkę wieloosobową nawet dla czterech osób, ale ta funkcja została dodana dopiero kilka dni temu.

 

 

Możesz teraz rozegrać kampanię w Sackboy: A Big Adventure w towarzystwie trzech innych znajomych i możecie odkryć w sumie dziesięć nowych etapów, które zostały zaprojektowane z myślą o wspólnej rozgrywce. Możesz się bawić, próbując przejść przez nie koordynując swoje wysiłki z przyjaciółmi lub po prostu próbując zablokować im ukończenie każdego poziomu. Gra wieloosobowa Sackboy: A Big Adventure jest cross-genowa, więc gracze, którzy są właścicielami gry na PlayStation 4, nie będą mieli żadnych problemów z zabawą z tymi, którzy mają ją na PlayStation 5.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare