K4G BG 4 EN
 
 

Multiplayer przybywa do gry Sackboy: A Big Adventure

Multiplayer przybywa do gry Sackboy: A Big Adventure

Little Big Planet dokonało tego, o czym marzyli od dawna fani platformówek. Mimo że są one dostępne wyłącznie na PlayStation, trzy gry z oryginalnej trylogii zyskały sobie wielu zwolenników dzięki swoim mini-grom i zagadkom, a ich popularność posłużyła za podstawę do stworzenia serii gier typu spinoff. W większości z nich główną rolę odgrywa bohater oryginalnych gier, Sackboy, pluszak, który jest również głównym bohaterem najnowszej gry z serii, Sackboy: A Big Adventure.

Deweloper Sumo Digital rozpoczął tę nową przygodę w listopadzie i od tego czasu fani serii mają do dyspozycji mnóstwo nowych treści do odkrywania z ich ulubioną postacią. Sackboy: A Big Adventure rezygnuje z grafiki 2.5D, aby zaoferować Ci platformowe doświadczenie w 3D po raz pierwszy w serii. Trudne łamigłówki i wiele niespodzianek były źródłem radości w ciągu ostatnich kilku tygodni, ale jednego ważnego aspektu Sackboy: A Big Adventure brakowało w grze w momencie jej premiery. Miała ona obejmować rozgrywkę wieloosobową nawet dla czterech osób, ale ta funkcja została dodana dopiero kilka dni temu.

 

 

Możesz teraz rozegrać kampanię w Sackboy: A Big Adventure w towarzystwie trzech innych znajomych i możecie odkryć w sumie dziesięć nowych etapów, które zostały zaprojektowane z myślą o wspólnej rozgrywce. Możesz się bawić, próbując przejść przez nie koordynując swoje wysiłki z przyjaciółmi lub po prostu próbując zablokować im ukończenie każdego poziomu. Gra wieloosobowa Sackboy: A Big Adventure jest cross-genowa, więc gracze, którzy są właścicielami gry na PlayStation 4, nie będą mieli żadnych problemów z zabawą z tymi, którzy mają ją na PlayStation 5.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare