Legends of Runeterra zostanie wydane w tym miesiącu

Legends of Runeterra zostanie wydane w tym miesiącu
6 kwi 2020, 15:25

Riot Games ogłosiło, że kończy okres testowania swojej bezpłatnej kolekcjonerskiej gry karcianej Legends of Runeterra. Wielu graczy z całego świata bierze obecnie udział w otwartej wersji beta i dobrze się bawi, ale gra nie została jeszcze oficjalnie wydana. Riot Games opublikowało nowy film, w którym ogłasza, że Legends of Runeterra zostanie wydane 30 kwietnia, zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych. Będzie to wtedy, gdy w końcu zobaczymy, jak sobie radzi w porównaniu do innych najlepszych gier tego gatunkum takich jak Hearthstone, która właśnie wydała nową zawartość w postaci nowego grywalnego bohatera oraz nowe rozszerzenie, które będzie dostępne również w tym miesiącu.

Legends of Runeterra wykorzysta popularność League of Legends aby zająć bardzo dobrą pozycję, ale Riot również włożył wiele wysiłku w zaprojektowanie gry, która może dać swoim konkurentom szansę na zdobycie pieniędzy. Wiele osób chwali już grę za bardziej interaktywną niż Hearthstone, dzięki czemu możesz reagować na działania przeciwników. Oczywiście widzieliśmy tego rodzaju rozgrywkę w grach takich jak Magic: Duels of the Planeswalkers, ale mechanika w Legends of Runeterra sprawia, że rozgrywka jest znacznie szybsza, nawet jeśli grasz jednym z wielu rodzajów talii kontrolnych, które zwykle są najwolniejsze.

 

 

Oficjalne wydanie Legends of Runeterra przyjdzie też z pewnymi niespodziankami. Nowy zestaw 120 kart i nowy region zostaną dodane do gry podczas premiery, a jeśli zalogujesz się przed 7 maja, otrzymasz darmowego Strażnika Poro Księżyca na swoje konto. Jeśli grasz w grę do tego czasu, otrzymasz specjalną ikonę w zależności od osiągniętej rangi. Masz jeszcze kilka tygodni, jeśli nie wypróbowałeś gry, aby nauczyć się grać i odblokowywać niektóre karty, co jest znacznie łatwiejsze, odkąd Riot zmienił system nagród w grze.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare