Larian powraca do swoich korzeni po Baldur's Gate III

Larian powraca do swoich korzeni po Baldur's Gate III

Gdy wszystkie oczy skupione są na nadchodzącej premierze Baldur's Gate III, można by pomyśleć, że Larian Studios nie ma czasu na myślenie o przyszłych projektach. Zapytany o przyszłość, dyrektor studia Swen Vincke ujawnił, że w jego sercu jest miejsce dla serii Divinity: Original Sin i chętnie pracowałby nad nową odsłoną.

"To nasz własny wszechświat, który zbudowaliśmy, więc na pewno kiedyś tam wrócimy. Wrócimy tam w pewnym momencie. Najpierw skończymy tę część, a potem zrobimy sobie przerwę, ponieważ będziemy musieli odświeżyć się kreatywnie. Widzisz 400 deweloperów wkładających w to swoje serca i dusze. Dostajecie to, co w nich najlepsze i ich kunszt w tej grze. Mogę więc powiedzieć, że to nie lada gratka".

Oczywiście studio jest w pełni zaangażowane w wydanie Baldur's Gate III, a fani Divinity: Original Sin odnajdą w wielu mechanikach tego tytułu niepowtarzalny styl Larianu. Interakcja między różnymi elementami, które gracze mogą wykorzystać do tworzenia nowych elementów w Divinity: Original Sin II może nie zostać skopiowana do nadchodzącej gry RPG, ale Larian zdecydowanie poprawił poziom interakcji ze środowiskiem, które gracze mogą wykonywać w Baldur's Gate III do niespotykanych dotąd poziomów. Studio rewolucjonizuje świat gier RPG za pomocą Baldur's Gate III, a jego premiera całkowicie zmieni gatunek, wyznaczając nowe standardy. Gra jest już bestsellerem i jest obecnie dostępna tylko w Early Access w wersji z ograniczoną zawartością.

 

 

Po pierwsze

Nie jest zaskoczeniem, że Larian chce powrócić do serii, która uczyniła go znanym wśród twórców RPG. Ze wszystkimi niespodziankami w Baldur's Gate III do odkrycia, nie możemy przestać zastanawiać się nad rodzajem funkcji, które ewentualne Divinity: Original Sin III będzie zawierać w przyszłości.

Będziemy musieli jeszcze długo poczekać, aż poznamy odpowiedź na to pytanie. Na szczęście Divinity: Original Sin II wciąż oferuje jedno z najlepszych doświadczeń w gatunku i można je znaleźć w bardzo przystępnej cenie dzięki naszej porównywarce wraz z najlepszymi ofertami na klucze do Baldur's Gate III na PC.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare