Kinguin HP
 
 

Larian ogłasza niespodzianki dla Divinity

Larian ogłasza niespodzianki dla Divinity
13 maj 2020, 21:09

Zakładaliśmy, że wszyscy w Larian Studios będą mieli pełne ręce roboty przy opracowaniu Baldur's Gate III, ale wygląda na to, że mają wystarczająco dużo czasu, aby poświęcić go serii, która sprawiła, że ​​stali się popularni. To możesz zrozumieć po przeczytaniu odpowiedzi, którą Michael Douse, dyrektor wydawnictwa Larian Studios, udzielił fanowi, który zapytał o Divinity.  Nie ma wątpliwości, że niesamowita praca, którą wykonało studio z Divinity: Original Sin 2, skłoniła ich do zagłębienia się w tak skomplikowany projekt, jak wydanie kontynuacji tego, co wciąż uważane jest za jedną z najlepszych serii gier wideo z gatunku RPG wszechczasów, Baldur's Gate. Ze względu na wysokie oczekiwania związane z ogłoszeniem Baldur's Gate III, jest dość zaskakujące, że studio ma wolne zasoby, aby przeznaczyć je na inne projekty.

 

 

Nic nie zostało ujawnione na temat tego, jakie niespodzianki czekają na serię Divinity i chociaż niektórzy ludzie już proszą o grę karcianą typu spin-off i tym podobne, bardzo wątpliwe jest, aby studio zanurzyło się w uruchomienie innej gry. Może wydadzą zestaw postaci dla Divinity: Original Sin 2 lub nawet DLC.

Niezależnie od wiadomości, wydarzenie Guerrilla Collective będzie bardzo dobrą okazją do wysłuchania nowinek o nadchodzących grach, a obecność innych ważnych studiów, takich jak Paradox Interactive, 11 Bit, Versus Evil i Humble Publishing, została już potwierdzona. Możesz obejrzeć całe wydarzenie za pośrednictwem Twitcha pod następującym adresem. Odbędzie się to od 6 czerwca do 8 czerwca i chociaż ujawnione informacje o Baldur's Gate III skupią uwagę widzów, spodziewamy się wielu ogłoszeń o nadchodzących projektach podczas tego wydarzenia.

 

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Are you ready to travel to the Wizarding World in Hogwarts Legacy? - 62
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare