Hell is other Demons i Overcooked! 2 są darmowe na PC

Hell is other Demons i Overcooked! 2 są darmowe na PC

Moglibyśmy powtórzyć to samo wprowadzenie ponownie, mówiąc, że możesz wypełnić swoją bibliotekę fantastycznymi grami bez płacenia ani grosza dzięki Epic Games, które od dłuższego czasu rozdaje darmowe gry co tydzień. Ale jeśli pilnie nas śledzisz, już to wiesz.

To powiedziawszy, prawdopodobnie zastanawiasz się, co Cię czeka w tym tygodniu. Cóż, na początek Epic Games rozdaje nie jedną, ale dwie gry. To są Hell is Other Demons i Overcooked! 2.

Hell is Other Demons, to roguelike platformówka i strzelanka, w której grasz jako demon, który walczy z innymi demonami. Będziesz przemierzał poziomy pełne wrogów i stawiał czoła bossom, z których każdy jest groźniejszy od poprzedniego, a do dyspozycji będziesz miał cały arsenał, aby wykonać swoje zadanie. Oprócz szybkiej i wciągającej rozgrywki, Hell is Other Demons charakteryzuje się pikselowaną grafiką w stylu retro i świetną ścieżką dźwiękową.

 

 

Drugą grą dostępną za darmo w tym tygodniu jest Overcooked! 2. Nie trzeba go przedstawiać, ale na wszelki wypadek możemy Wam powiedzieć, że Overcooked! 2 to sequel słynnej i szalonej wieloosobowej gry kooperacyjnej Overcooked! Po raz kolejny powrócisz do Cebulowego Królestwa, ale tym razem będziesz musiał stawić czoła zombie. Z maksymalnie czterema graczami, lokalnie lub online, będziesz musiał ugotować i podać określone potrawy na czas w różnych kuchniach, z których każda ma swoją specjalność, a nawet własne metody gotowania i przygotowywania. Im bardziej jesteś precyzyjny i wydajny, tym wyższe będą Twoje wyniki.

 


Niezależnie od tego, czy wolisz grać solo, czy szukasz gry do zabawy z przyjaciółmi, Epic Games Store ma coś dla ciebie w tym tygodniu. Ale nie zwlekaj zbyt długo, Hell is Other Demons i Overcooked! 2 będą dostępne za darmo tylko do 24 czerwca.

  • Oficjalna strona : Overcooked! 2
  • Kategorie : Gry akcji , Zwykły
  • Edytor : Team17
  • Deweloper : Ghost Town Games
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 7 sierpnia 2018
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare