Instant Gaming EU
 
 

12 września na PAX Online Gearbox będzie miał kilka ogłoszeń

12 września na PAX Online Gearbox będzie miał kilka ogłoszeń

Podczas gdy ostatni DLC w Przepustce Sezonowej Borderlands 3, Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck, został ogłoszony w zeszłym tygodniu, a następnie zaprezentowany bardziej szczegółowo na Gamescomie, wydaje się, że Gearbox ma jeszcze wiele w zanadrzu do pokazania.

PAX Online, który będzie miał miejsce od 12 do 20 września, został wybrany przez wydawcę, aby dokonać kilku ogłoszeń. Jesteśmy umówieni na "Digital Showcase" 12 września o godzinie 21:45 czasu polskiego. Jeśli chodzi o program tej prezentacji, to będzie on dotyczył przyszłości serii Borderlands, ale nie tylko. Powinniśmy również dowiedzieć się więcej o innych licencjach Gearbox, w tym o Godfall, ponieważ jego obecność na imprezie została potwierdzona poprzez oficjalne konto gry na Twitterze. W związku z tym, że premiera gry planowana jest jeszcze w tym roku, jest prawdopodobne, że zostanie ujawniona dokładna data premiery.

Twitter został wybrany jako platforma potwierdzająca obecność w wydarzeniu kilku innych gier Gearbox, w tym Risk of Rain 2, a nawet Tribes of Midgard, którego premiera planowana jest na rok 2021. Impreza będzie trwała godzinę i powinny się pojawić pewne niespodzianki. Mamy tu na myśli w szczególności grę Homeworld 3, która jest obecnie w fazie rozwoju i której premiera planowana jest na rok 2022, a krążą pogłoski, że w pracach znajdzie się Reduxowa wersja Tales from the Borderlands.

 

Wraz z wiadomościami o digital showcase Gearboxa, DLC Commander Lilith i Battle for Sanctuary dla Borderlands 2 jest dostępne za darmo w Epic Games Store. Wydane w 2019 roku, Commander Lilith and the Battle for Sanctuary łączy Borderlands 2 z Borderlands 3. Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy odwiedzić Epic Games Store przed 2 października i dodać go do swojej biblioteki. Aby jednak w niego zagrać, musisz mieć Borderlands 2.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare