Enter the Gungeon i God's Trigger są darmowe na PC

Enter the Gungeon i God's Trigger są darmowe na PC

W tym tygodniu masz okazję dostać dwie gry pełne akcji za darmo: Enter the GungeonGod's Trigger. Obie są dostępne w Epic Games Store i wszystko, co musisz zrobić, aby je dostać, to uruchomić aplikację i odebrać którąkolwiek z nich z sekcji sklepu. Zostaną one dodane za darmo do Twojej biblioteki i oczywiście możesz je zachować na stałe. Oferta będzie dostępna do 27 sierpnia, a jeśli masz ochotę na jeszcze więcej akcji, wystarczy poczekać do tej samej daty, kiedy to Hitman i Shadowrun Collection będą darmowe na tej samej platformie. To nie tylko dwie gry, ponieważ Shadowrun Collection jest składanką, która zawiera Shadowrun Returns, Shadowrun Dragonfall - Director Cut i Shadowrun Hong Kong - Extended Edition.

 

 

Enter the Gungeon to dość popularny bullet hell shooter, który odbywa się we wszechświecie, którego motywem przewodnim jest broń. Starasz się przejść przez loch, którego poziomy są tworzone proceduralnie i który jest wypełniony wszelkiego rodzaju formami życia związanymi z bronią. Wybierasz jednego z kilku bohaterów, z których każdy posiada inne umiejętności początkowe i broń, a następnie przystępujesz do zwiedzania lochu unicestwiając hordy wrogów i niebezpiecznych bossów. Enter the Gungeon pozwoli Ci odblokować ogromną liczbę unikalnych pistoletów i każda gra, w którą grasz, będzie inna niż poprzednia.

 

 

God's Trigger to kolejna gra akcji z widokiem z góry typu bullet-hell, ale pozwala na szaleństwo w Niebie, aby zatrzymać Apokalipsę. Możesz wybrać grę jako Anioł lub Demon, każdy z nich z innymi umiejętnościami i bronią, lub grać we współpracy z przyjacielem, aby przejść przez trudne poziomy i pokonać epickich bossów.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare