Dungeon III jest darmowy na PC przez określony czas

Dungeon III jest darmowy na PC przez określony czas

W zeszłym tygodniu Epic Games ogłosiło, że nadchodząca darmowa gra, która będzie dostępna na jego platformie, będzie inna, ale nagle i bez wyjaśnienia została zmieniona na Dungeons III kilka dni temu. Zdecydowanie nie będziemy na to narzekać, ponieważ gra strategiczna od Realmforge Studios i Kalypso Media jest dość ciekawą opcją dla tych, którzy szukają darmowej gry, którą mogliby dodać do swojej biblioteki gier wideo na PC. Jak zwykle, jedynym warunkiem koniecznym do odebrania Dungeons III i zatrzymania jej na stałe jest zalogowanie się do swojego konta w Epic Games Store lub utworzenie go, jeśli jeszcze go nie posiadasz. Gra będzie dostępna przez cały tydzień i zostanie potem zastąpiona tytułem indie action The Textorcist: The Story of Ray Bibbia.

Dungeons III jest grą strategiczną czasu rzeczywistego, która stawia Cię w sytuacji złego arcyzłoczyńcy. Pozwala ona na stworzenie własnego lochu i zapełnienie go różnymi potworami i pułapkami, aby odeprzeć wtargnięcie wrogich bohaterów. Będziesz musiał kopać pod ziemią i zbierać zasoby, aby zbudować obiekty w swoim lochu i zdobyć trochę złota, aby zapłacić za jego utrzymanie i stworzenia, które go strzegą. Następnie będziesz dowodził potworami, które zwerbowałeś w lochu i wysyłał je, by eksplorowały okoliczne terytoria, pokonując wszelki opór, jaki napotkasz i rozszerzając obszar swoich wpływów. Albo przynajmniej taki jest plan. Dzięki kampanii, która przeprowadzi Cię przez 20 losowo wygenerowanych poziomów i kooperacyjnej rozgrywce wieloosobowej dla dwóch graczy, Dungeons III to najlepsza gra symulacyjna w lochach.

 

 

Jeśli chciałbyś zostać legendarnym łotrem i ukarać tych wszystkich malutkich bohaterów, którzy uważają się za lepszych od Ciebie, Dungeons III to całkiem niezły wybór, który powinieneś rozważyć, zwłaszcza w tej chwili, ponieważ jest dostępny za darmo na PC.

 

6.27zł
Dungeons 3
Dungeons 3
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare