Kinguin advent rest
 
 

Dreams będzie mieć wsparcie VR w tym miesiącu

Dreams będzie mieć wsparcie VR w tym miesiącu

Wydanie Dreams przez Media Molecule zmieniło świat gier wideo. Choć istniało już kilka gier, które pozwalały graczom zagłębić się w niesamowity świat tworzenia własnych światów, żadna z nich nie oferowała tak wielu opcji jak Dreams. Gra jest czymś więcej niż tylko zestawem narzędzi, który pozwala na ożywienie własnych projektów i pozwala na dzielenie się nimi i granie w nie, dając jednocześnie dostęp do ogromnej biblioteki zasobów, które znacznie ułatwią Ci życie. Od czasu premiery Dreams ilość treści tworzonych przez graczy w grze gwałtownie wzrosła, ale liczby te będą rosnąć bardzo szybko, ponieważ Media Molecule wypuści rozszerzenie, które zwiększy wsparcie dla PSVR.

 

 

Rozszerzenie Dreams VR ukaże się 22 lipca 2020 roku i będzie dostępne za darmo dla wszystkich graczy, którzy są właścicielami podstawowej gry. Będzie ona zawierać wiele narzędzi i gadżetów, dzięki którym gracze będą mogli cieszyć się zawartością VR i tworzyć własne. Nie musisz się martwić, jeśli nie masz doświadczenia z funkcjami gier VR, ponieważ rozszerzenie zawiera kilka samouczków, które nauczą Cię wszystkiego, co potrzebne do tworzenia własnych gier VR i grania w nie w Dreams. Ponadto, będzie szeroki zakres doświadczeń VR, które będą grywalne i można je wykorzystać jako inspirację do własnych kreacji.

Notatki o łatce Dreams VR nie będą dostępne do dnia premiery, więc do tego czasu nie będziemy znać wszystkich szczegółów zawartych w bezpłatnej aktualizacji. W międzyczasie, możesz cieszyć się prawie nieskończoną ilością możliwości, które Dreams oferuje, jeśli masz już grę i możesz zaprojektować grę, którą później dostosujesz do nowego formatu VR. Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś Dreams i brzmi to dla Ciebie interesująco, to w każdej chwili możesz znaleźć ją w najlepszej cenie na naszej porównywarce.

 

 

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

124.03zł
Dreams
Dreams
  • Oficjalna strona : Dreams
  • Kategorie : Przygodowe
  • Edytor : SIEA
  • Deweloper : Media Molecule
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 16 kwietnia 2019
Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare