Dreams będzie mieć wsparcie VR w tym miesiącu

Dreams będzie mieć wsparcie VR w tym miesiącu

Wydanie Dreams przez Media Molecule zmieniło świat gier wideo. Choć istniało już kilka gier, które pozwalały graczom zagłębić się w niesamowity świat tworzenia własnych światów, żadna z nich nie oferowała tak wielu opcji jak Dreams. Gra jest czymś więcej niż tylko zestawem narzędzi, który pozwala na ożywienie własnych projektów i pozwala na dzielenie się nimi i granie w nie, dając jednocześnie dostęp do ogromnej biblioteki zasobów, które znacznie ułatwią Ci życie. Od czasu premiery Dreams ilość treści tworzonych przez graczy w grze gwałtownie wzrosła, ale liczby te będą rosnąć bardzo szybko, ponieważ Media Molecule wypuści rozszerzenie, które zwiększy wsparcie dla PSVR.

 

 

Rozszerzenie Dreams VR ukaże się 22 lipca 2020 roku i będzie dostępne za darmo dla wszystkich graczy, którzy są właścicielami podstawowej gry. Będzie ona zawierać wiele narzędzi i gadżetów, dzięki którym gracze będą mogli cieszyć się zawartością VR i tworzyć własne. Nie musisz się martwić, jeśli nie masz doświadczenia z funkcjami gier VR, ponieważ rozszerzenie zawiera kilka samouczków, które nauczą Cię wszystkiego, co potrzebne do tworzenia własnych gier VR i grania w nie w Dreams. Ponadto, będzie szeroki zakres doświadczeń VR, które będą grywalne i można je wykorzystać jako inspirację do własnych kreacji.

Notatki o łatce Dreams VR nie będą dostępne do dnia premiery, więc do tego czasu nie będziemy znać wszystkich szczegółów zawartych w bezpłatnej aktualizacji. W międzyczasie, możesz cieszyć się prawie nieskończoną ilością możliwości, które Dreams oferuje, jeśli masz już grę i możesz zaprojektować grę, którą później dostosujesz do nowego formatu VR. Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś Dreams i brzmi to dla Ciebie interesująco, to w każdej chwili możesz znaleźć ją w najlepszej cenie na naszej porównywarce.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare