Instant Gaming EU
 
 

Disco Elysium - The Final Cut ukaże się w tym miesiącu

Disco Elysium - The Final Cut ukaże się w tym miesiącu

Disco Elysium - The Final Cut to w pewien sposób edycja Ultimate oryginalnej gry, która została zapowiedziana w grudniu. Disco Elysium to wyjątkowa gra rpg, która została wydana jesienią 2019 roku na PC. Wykorzystuje ona zasady gier planszowych i adaptuje je do nowego uniwersum, które jest dość odległe od klasyków gatunku, takich jak Dungeons and Dragons. Ta doceniona przez krytyków przygoda otrzymała wiele nagród i wkrótce doczeka się zupełnie nowej edycji, która wzbogaci jej zawartość. Ponadto, Disco Elysium - The Final Cut oznacza pojawienie się gry na Playstation 4, Playstation 5 i Stadia.

ZA / UM właśnie ogłosił datę premiery Disco Elysium - The Final Cut, a będzie ona dostępna bardzo szybko. Dokładniej mówiąc 30 marca 2021 roku. Gracze, którzy już posiadają Disco Elysium na PC, będą mogli uaktualnić swoje gry do nowej wersji bez konieczności płacenia za to ani grosza. Jeśli chodzi o zawartość Disco Elysium - The Final Cut, ZA / UM nie ujawniło wielu szczegółów, ale oto kilka głównych punktów:

Bez spoilerowania czegokolwiek, powiedzmy, że jedna z nowych funkcji sprawi, że zaczniesz myśleć o rzeczywistości teleportacji. Z mniej tajemniczych informacji, czapki z głów dla naszego wewnętrznego artysty, Eduardo Rubio, za ilość nowych animacji, które udało mu się dodać dla waszej przyjemności. I jak już wiecie, dostaniecie pełny angielski dubbing, nowe Polityczne Idealne Zadania i szansę na poznanie nowych postaci.

 

 

Disco Elysium - The Final Cut przyniesie również nowe zadania i postacie, nowe stroje, przerywniki filmowe, a nawet obsługę kontrolera.

Jeśli nie posiadasz jeszcze Disco Elysium, a jesteś fanem gier rpg, Disco Elysium - The Final Cut będzie najlepszym wyborem, jeśli chcesz odkryć wszystko, co gra ma do zaoferowania.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare