Remake Demon's Souls nie pojawi się na PC

Remake Demon's Souls nie pojawi się na PC

Jedną z niespodzianek, którą ogłoszono wczoraj podczas imprezy PlayStation 5 Showcase, było to, że remake Demon's Souls będzie "dostępny również na PC". Zapowiedź miała formę krótkiego oświadczenia, które pojawiło się na końcu filmu, w którym mogliśmy zobaczyć przywołanie bohatera gry i odrobinę rozgrywki, która pokazała go walczącego w ciężkiej zbroi płytowej. Obrazy pokazywały go w obliczu kilku wrogów, gdy poruszał się po korytarzach zamku, zanim musiał walczyć z ogromnym bossem, który ostatecznie zabił go masywnym toporem. Po ogłoszeniu Sony pośpiesznie usunęło nagranie z oficjalnego kanału.

Powód jest dość prosty. Demon's Souls zostało uznane za ekskluzywne dla PlayStation 5, a premiera na PC wydaje się być spowodowana ludzkim błędem. Po początkowym rozczarowaniu, wszystko to służy jedynie generowaniu spekulacji na temat ewentualnej premiery Demon's Souls, ponieważ, choć Sony dość jasno stwierdziło, że gra jest na wyłączność na PS5, to jednak nic nie powiedziano o tym, czy jest to gra na wyłączność czasową, czy też na stałe.

Na szczęście i jak to zwykle bywa w takich przypadkach, materiał filmowy Demon's Souls jest nadal dostępny na innych kanałach, a dzięki IGN można go oglądać i oceniać samemu.

 

 

Jedyne, co jest pewne w przypadku Demon's Souls to fakt, że remake przygody akcji From Software wygląda niesamowicie na PS5 i że gra, która zrodziła Dark Souls, będzie obowiązkowym punktem programu dla fanów tej serii. Tak czy inaczej, nie należy odrzucać możliwości gry w Demon's Souls na PC w przyszłości.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare