Instant Gaming EU
 
 

Dead by Daylight prosi o współpracę w celu ulepszenia

Dead by Daylight prosi o współpracę w celu ulepszenia

Dead by Daylight oferuje ekscytujący horror, który nie pozostawia nikogo obojętnym. Asymetryczny tryb wieloosobowy w grze jest ceniony przez wielu fanów od momentu premiery, a z czasem stał się jeszcze lepszy. Behaviour Interactive wypuściło mnóstwo dodatkowej zawartości, aby utrzymać świeżość gry, w tym nowych zabójców, postacie crossoverowe, scenariusze i wiele innych. Ale studio nie skończyło z grą i teraz chce rozszerzyć wrażenia z gry o nowe tryby rozgrywki.

Twoja opinia ma znaczenie

Twórcy Dead by Daylight uruchomili ankietę, aby uzyskać opinie fanów na ten temat. Oczywiście proszą o szczerość i obiecują wziąć pod uwagę wyniki, aby dodać nowe funkcje do gry w przyszłości. Ankieta nie tylko pyta o ogólny poziom zadowolenia, ale zawiera również pytania dotyczące możliwych trybów rozgrywki, a mianowicie Hide & Seek, Deceivers, Bumrush i Zombie tag. Te odpowiedzi hipotetycznie urozmaiciłyby rozgrywkę w Dead by Daylight o nowe mechaniki i nowe gry.

Jeśli chcesz wyrazić swoją opinię i przyczynić się do uczynienia Dead by Daylight jeszcze przyjemniejszym doświadczeniem, możesz wziąć udział w oficjalnej ankiecie.

 

 

Pamiętaj, że jeśli jeszcze nie odkryłeś gry, możesz znaleźć najlepsze oferty na klucze Dead by Daylight na PC i konsole za pomocą naszej porównywarki. Dostępny jest również ogromny wybór DLC w najlepszych cenach, w tym Dead by Daylight - Hellraiser Chapter i Dead by Daylight - Resident Evil Chapter. Dodają one nowe i ekscytujące postacie, opcje dostosowywania i sposoby gry do gry, która już sama w sobie oferuje jedno z najlepszych asymetrycznych doświadczeń wieloosobowych w gatunku.

  • Oficjalna strona : Dead by Daylight Charity Case
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Behaviour Interactive
  • Deweloper : Behaviour Interactive
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 10 sierpnia 2017
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare