Bravely Default II Final Demo jest już dostępne

Bravely Default II Final Demo jest już dostępne

Bravely Default II jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier na Nintendo Switch, ale będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać, zanim będziemy mogli mieć go w swoich rękach. Wydanie gry zostało opóźnione i nadejdzie w 2021 roku, ale wszyscy fani Bravely Default mogą odkryć, co oferuje nowa część w serii, pobierając i grając w Bravely Default II Final Demo, które jest dostępne przez ograniczony czas. Nintendo ogłosiło to za pośrednictwem Twittera:

Jeśli pobierzesz Bravely Default II Final demo przed premierą gry 26 lutego, otrzymasz 100 My Nintendo Platinum Points, które możesz wykorzystać do zakupu ekskluzywnych nagród w Nintendo Eshop. Zostaną one dodane do całkowitej ilości dostępnych punktów i będą mogły być używane przez 6 miesięcy po ich otrzymaniu. To nie jest dużo, ale wszystko się liczy i dostajesz je za darmo!

Bravely Default II jest trzecią grą z tej serii po Bravely Default i Bravely Second. Jest to gra rpg z turowymi bitwami, która śledzi przygody grupy czterech poszukiwaczy przygód w regionie Excillant. Seth to młody żeglarz wyrzucony na brzeg po niebezpiecznej burzy. Spotka Glorię, księżniczkę zaginionego królestwa Musy i razem rozpoczną epicką podróż, aby znaleźć potężne magiczne kryształy i uratować pięć królestw przed zniszczeniem. W swojej podróży, spotkają uczonego Elvisa i jego ochroniarza Adelle, którzy staną się ich przyjaciółmi i pomogą im w ich misji. Dzięki pięknej grafice i stylowi gry, który przypomina poprzednie odsłony serii, Bravely Default II będzie hitem wśród fanów.

 

 

Bravely Default II jest ekskluzywny dla Nintendo Switch i będzie dostępny 26 lutego 2021 roku.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare