Bloodborne może powrócić w zremasterowanej wersji na PC

Bloodborne może powrócić w zremasterowanej wersji na PC

Wersja Bloodborne na PC to coś, o czym wielu graczy marzy od dłuższego czasu. Trzecioosobowa gra RPG od Software, to bez wątpienia bardzo ważny tytuł z wyjątkową rozgrywką i opcją wizualną, ale wielu graczy jeszcze tego nie zrobiło, ponieważ jest dostępna wyłącznie na konsolach Sony. Plotki o zremasterowanej wersji Bloodborne krążyły już od jakiegoś czasu, ale stały się mocniejsze w ciągu ostatnich kilku dni i wszystko wskazuje na przyszłe wydanie Bloodborne na PC i PlayStation 5.

 

 

Oczywiście wszystkie te pogłoski pojawiły się w mediach społecznościowych, ale Twitter był główną platformą do ich rozpowszechniania, i chociaż nie ma oficjalnego potwierdzenia, że ​​nowa wersja gry jest rozwijana, wydaje się, że nowy Bloodborne powinien zostać ogłoszony podczas wydarzenia PS5, które zaplanowano na 4 czerwca, podobnie jak wiele innych wydarzeń i ogłoszeń dotyczących gier wideo, lecz zostało ono przełożone z powodu solidarności z protestami w USA i będziemy musieli poczekać trochę dłużej, aż dowiemy się, czy nowy Bloodborne pojawi się naprawdę.

W międzyczasie narastają plotki i zgłaszane są szczegóły dotyczące gry. Bloodborne byłby opracowywany przez Q Loc i Bluepoint Games i miałby ulepszoną grafikę z lepszymi teksturami i modelami, wsparcie dla 4K i bardzo szerokich ekranów oraz 60 FPS.

 

 

Niezależnie od tego, czy plotki okażą się prawdą, czy nie, zremasterowana wersja Bloodborne na PC i PlayStation 5 już cieszy się dużym zainteresowaniem i jest to opcja, którą Sony zdecydowanie powinno rozważyć na przyszłość.  Oczywiście, jeśli masz PlayStation 4 i jeszcze nie wypróbowałeś Bloodborne, zdecydowanie powinieneś spróbować, a znajdziesz go w najlepszej cenie na naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare