BioWare zapowiedziało nowy Mass Effect

BioWare zapowiedziało nowy Mass Effect
14 gru 2020, 17:04

Po zdobyciu wielu zwolenników swoimi pierwszymi trzema grami, seria Mass Effectzdołała uplasować się w gronie najpopularniejszych gier z gatunku science fiction. Tę ogromną popularność przerwała nieco Mass Effect Andromeda, której fani nie przyjęli tak naprawdę z otwartymi ramionami. Jednym z powodów mógł być fakt, że Komandor Shepard nie był głównym bohaterem gry, ale również pewne istotne różnice w niektórych aspektach rozgrywki mogły mieć raczej negatywny wpływ na popularność Mass Effect Andromeda. Na szczęście, BioWare nie zniechęcił się z powodu tych problemów i wydaje się, że Mass Effect nadal znajduje się wśród projektów studia. W ciągu ostatnich kilku miesięcy pojawiło się wiele spekulacji na temat nowej gry Mass Effect, a plotki okazały się prawdziwe, ponieważ nowa gra osadzona w uniwersum Mass Effect wydaje się być już w przygotowaniu.

BioWare potwierdziło, że w zeszłym miesiącu pracowali nad nowym projektem Mass Effect, ale zupełnie nowy teaser opublikowany kilka dni temu wystarczył, aby obudzić fanów Mass Effectu ze snu, a wielu z nich zaczęło spekulować na temat tego, o czym będzie nowa gra. O nowym Mass Effect'cie jeszcze nic nie wiadomo i prawdopodobnie będziemy musieli chwilę poczekać, aż poznamy jakiekolwiek szczegóły na jego temat. Dopóki nie ujawnią się żadne szczegóły, należy mieć oko na wydanie zremasterowanej wersji oryginalnej trylogiiMass Effect, która powinna pojawić się wiosną 2021 roku na PC i konsolach w postaci Mass Effect Legendary Edition.

 

 

Jeśli nie graliście jeszcze w żadną grę Mass Effect i nie macie ochoty czekać kilka miesięcy na zremasterowaną wersję, znajdziecie Mass Effect, Mass Effect 2 oraz Mass Effect 3 bardzo tanio w naszej porównywarce, bo ta historia jest całkiem niezła.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare