You are here
We also support
 
 
 
 

BioWare zapowiedziało nowy Mass Effect

BioWare zapowiedziało nowy Mass Effect
14 gru 2020, 17:04

Po zdobyciu wielu zwolenników swoimi pierwszymi trzema grami, seria Mass Effect zdołała uplasować się w gronie najpopularniejszych gier z gatunku science fiction. Tę ogromną popularność przerwała nieco Mass Effect Andromeda, której fani nie przyjęli tak naprawdę z otwartymi ramionami. Jednym z powodów mógł być fakt, że Komandor Shepard nie był głównym bohaterem gry, ale również pewne istotne różnice w niektórych aspektach rozgrywki mogły mieć raczej negatywny wpływ na popularność Mass Effect Andromeda. Na szczęście, BioWare nie zniechęcił się z powodu tych problemów i wydaje się, że Mass Effect nadal znajduje się wśród projektów studia. W ciągu ostatnich kilku miesięcy pojawiło się wiele spekulacji na temat nowej gry Mass Effect, a plotki okazały się prawdziwe, ponieważ nowa gra osadzona w uniwersum Mass Effect wydaje się być już w przygotowaniu.

BioWare potwierdziło, że w zeszłym miesiącu pracowali nad nowym projektem Mass Effect, ale zupełnie nowy teaser opublikowany kilka dni temu wystarczył, aby obudzić fanów Mass Effectu ze snu, a wielu z nich zaczęło spekulować na temat tego, o czym będzie nowa gra. O nowym Mass Effect'cie jeszcze nic nie wiadomo i prawdopodobnie będziemy musieli chwilę poczekać, aż poznamy jakiekolwiek szczegóły na jego temat. Dopóki nie ujawnią się żadne szczegóły, należy mieć oko na wydanie zremasterowanej wersji oryginalnej trylogii Mass Effect , która powinna pojawić się wiosną 2021 roku na PC i konsolach w postaci Mass Effect Legendary Edition.

 

 

Jeśli nie graliście jeszcze w żadną grę Mass Effect i nie macie ochoty czekać kilka miesięcy na zremasterowaną wersję, znajdziecie Mass Effect, Mass Effect 2 oraz Mass Effect 3 bardzo tanio w naszej porównywarce, bo ta historia jest całkiem niezła.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Reward event Saints Row
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare