Instant Gaming EU
 
 

Arx Fatalis jest bezpłatny na 20-lecie Arkane

Arx Fatalis jest bezpłatny na 20-lecie Arkane

W 1999 r. W Lyonie studio Arkane zostało utworzone przez byłych pracowników Atari i Electronic Arts. W ostatnich latach opracowali znaczącą serię Dishonored, której pierwszą część wydano w 2012 roku oraz Prey, która została wydana w 2017 roku. Ale Arkane stało się znane na długo przed swoją pierwszą grą, RPG z 2002 roku Arx Fatalis.

Pierwotnie wydana na PC, a następnie na Xbox, Arx Fatalis to gra RPG z perspektywy pierwszej osoby, w której gracz zanurza się we wszechświecie Arx. Słońce zniknęło, a mieszkańcy planety zostali zmuszeni do schronienia się pod ziemią w starych kopalniach. Gdy miejscowi próbują przetrwać pod ziemią, w cieniu czai się zło imieniem Akbaa, bóg zniszczenia. Oczywiście będziesz musiał go zatrzymać. Arx Fatalis oferuje nieliniową rozgrywkę, w której liczy się Twój wybór. Możesz stworzyć swoją postać i rozwinąć ją zgodnie ze swoim stylem gry dzięki umiejętnościom obejmującym posługiwanie się bronią, magię, skradanie się itp. Gra ma również system rzemieślniczy i wyróżnia się systemem magii, który wymaga od graczy rysowania run myszką, by rzucać czary.

Arx Fatalis został dobrze przyjęty, kiedy został wydany i nawet jeśli grafika jest dziś nieco przestarzała, pozostaje bardzo dobrą grą RPG. Jeśli nigdy nie miałeś okazji zagrać w tę grę, możesz ją obecnie uzyskać za darmo.

 

 

Aby uczcić 20. rocznicę Arkane, studio oferuje kopię swojej pierwszej gry, Arx Fatalis. Aby zagrać za darmo, po prostu przejdź do strony 20-lecia studia na stronie Bethesdy i zapisz się do newslettera przed 31 maja o 16:00. Gra zostanie dodana do Twojej biblioteki w programie uruchamiającym Bethesda, który oczywiście musisz zainstalować, aby móc w nią grać.

Ale Arkane ma oczywiście więcej rzeczy pod ręką, aby uczcić 20 lat studia, jak ujawnili w oficjalnym oświadczeniu:

Nie możemy się doczekać, aby pokazać Ci, co będzie dalej, zarówno w DEATHLOOP, jak i w innych nadchodzących projektach. […] W najbliższych dniach będziemy mieli dla Ciebie prezenty, filmy, sekrety, AMA, wyprzedaże i wiele więcej.

Przypominamy, że Deathloop to kolejna gra Arkane, gra akcji FPS, która wywołała sensację, gdy jej pierwszy zwiastun został ujawniony na E3 w zeszłym roku.

 

 

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare