Multiplayer nadchodzi do serii Truck Simulator

Multiplayer nadchodzi do serii Truck Simulator

Mimo, że zarówno serie Euro Truck Simulator i American Truck Simulator oferują najbardziej realistyczne doświadczenie dla tych, którzy lubią jeździć niektórymi z najpotężniejszych ciężarówek, przewożąc bezcenne towary, jest jeden element, którego brakowało w serii. Nie byłeś w stanie dzielić się zabawą z przyjaciółmi, komunikować się z innymi graczami przez radio, lub cokolwiek, więc musiałeś przejść przez pełne doświadczenie sam, chyba że zdecydowałeś się użyć jednego z modów dostępnych dla Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator.

Na szczęście SCS Software zdecydowało się zaimplementować multiplayer jako funkcję w obu grach. Deweloper udostępnił ją do przetestowania w eksperymentalnej becie, która jest dostępna dla wszystkich graczy posiadających Euro Truck Simulator 2 lub American Truck Simulator. Gracze, którzy wezmą w niej udział, będą mogli organizować i tworzyć prywatne sesje dla maksymalnie 8 osób. Uczestnicy będą mogli komunikować się przez CB radio i wspólnie podejmować kontrakty. Będą grać razem w tym samym świecie z synchronizowanym ruchem AI, czasem i pogodą. Ten tryb rozgrywki o nazwie Convoy jest wciąż eksperymentalny, dlatego nie są obsługiwane mody, a wszyscy gracze muszą posiadać to samo DLC co gospodarz, aby dołączyć do gry.

 

 

SCS Software szczegółowo opisało wszystkie funkcje tego trybu na oficjalnym forum i możesz znaleźć odpowiedź na wszelkie swoje wątpliwości czytając ten post. To świetnie, że implementują taką funkcję w obu grach, ponieważ większość graczy Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator już korzysta z modów, aby mieć ją w swoich grach. Multiplayer dodaje nowy poziom realizmu do symulacji w serii.

Jeśli jeszcze nie odkryłeś radości z prowadzenia masywnej ciężarówki przez kraj, zapraszamy do odwiedzenia naszej porównywarki w dowolnym momencie, aby znaleźć Euro Truck Simulator 2 i American Truck Simulator w najlepszej cenie.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare