Wyciekły informacje o kompilacji trylogii Tomb Raider

Wyciekły informacje o kompilacji trylogii Tomb Raider

Gdybyście 30 lat temu powiedzieli komukolwiek, że jakikolwiek fikcyjny archeolog stanie się tak sławny jak Indiana Jones, nikt by w to nie uwierzył. Ale Larze Croft udało się osiągnąć ten sam poziom popularności, co niezapomnianemu bohaterowi filmów George'a Lucasa. W pierwszym przypadku filmy zostały zaadaptowane na gry wideo, a w przypadku Tomb Raider jest dokładnie odwrotnie. Można myśleć o Larze jako o nowoczesnym Indy'm, choć trzeba przyznać, że ich styl jest zupełnie inny. Niezależnie od przypadku, Tomb Raider jest nadal jedną z najpopularniejszych serii gier wideo i ewoluował przez lata. Ostatnie kilka gier z serii nadal oferuje przygody oparte na akcji, platformach i łamigłówkach, ale reimaginacjaTomb Raider od Square Enix oferuje bardziej dojrzałe podejście do postaci, z większym naciskiem na bohatera i nową fabułę, mechanikę skradania i multiplayer.

 

 

Rise of the Tomb Raider i Shadow of the Tomb Raider uzupełniają trylogię, która rozpoczęła się od gry Tomb Raider w 2013 roku i wygląda na to, że będziesz miał okazję zdobyć wszystkie trzy gry w zupełnie nowym pakiecie, którego istnienie wyciekło na Microsoft Store. Strona z grą została już usunięta, ale wygląda na to, że Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy będzie zawierać całkiem sporo zawartości.

"Ta kolekcja zawiera całą zawartość edycji definitywnej z każdego uznanego przez krytyków tytułu prequelowego-Tomb Raider: Definitive Edition, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration oraz Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition".

"Dzięki całej zawartości edycji definitywnej z każdej gry, ta trylogia obiecuje dziesiątki godzin zapierającej dech w piersiach eksploracji, rozwiązywania wymagających zagadek i walki o przetrwanie z Larą, która zostanie Tomb Raider, którą miała się stać”.

Zanim została usunięta, można było również zobaczyć, że Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy ma mieć premierę 18 marca, więc nie bardzo możemy zrozumieć powód jej usunięcia, chyba że planowana była jakaś spektakularna zapowiedź czy coś w tym stylu.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare