Wkrótce Planet Zoo doczeka się nowego DLC

Wkrótce Planet Zoo doczeka się nowego DLC

Planet Zoo jest godnym duchowym następcą serii Zoo Tycoon, która już umożliwiła stworzenie własnego zoo i zarządzanie nim. Ale Planet Zoo przeniosło symulację zoo na zupełnie nowy poziom. Gra korzysta z doświadczeń Frontier w podobnych grach, zwłaszcza w najnowszej serii Zoo Tycoon, ale także w serii Roller Coaster Tycoon, w tym Planet Coaster, która została wydana w 2016 roku i jest także duchowym następcą serii symulacji zarządzania parkiem rozrywki.

Planet Zoo ma mnóstwo treści, z których można zbudować swoje zoo. W samej grze podstawowej znajduje się ponad 70 gatunków zwierząt. Do gry zostały już wydane trzy DLC. Arctic Pack skupia się na faunie o zimnym klimacie. Pakiet Ameryki Południowej pozwala nam zagłębić się w dżungli. A najnowszy Australia Pack, który pojawił się tego lata zawiera nowe zwierzęta i elementy dekoracyjne.

Frontier właśnie ogłosił czwarte DLC dla Planet Zoo z motywem, na który czekało wielu graczy, a jest nim Aquatic Pack. Zwiastun nie zdradza wyraźnie, jaką zawartość będzie zawierał, ale możemy zobaczyć jeden z nowych gatunków zawartych w paczce, pingwina królewskiego. Na oficjalnej stronie gry widzimy, że drugim gatunkiem będzie wydra olbrzymia, foka szara, kajman karłowaty i żółw diamentowy jako zwierzę w wiwarium. Dodanie tych zwierząt wprowadzi nową mechanikę gry, głębokie pływanie. Nie wiemy jeszcze o co dokładnie chodzi, ale ponieważ zwierzęta te są wodne, będą potrzebowały większej masy wody, która jest szczególnie głęboka, co będzie miało wpływ na sposób, w jaki będziemy musieli się nimi opiekować oraz na budowę ich siedliska. Aquatic Pack doda również nowe rośliny do ponad 170 elementów dekoracyjnych w nowoczesnym stylu.

 

 

Aquatic Pack dla Planet Zoo ukaże się 8 grudnia, a jeśli jeszcze nie masz tej gry, nie wahaj się odwiedzić naszej porównywarki, aby znaleźć ją w najlepszej cenie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare