Instant Gaming EU
 
 

Wkrótce Planet Zoo doczeka się nowego DLC

Wkrótce Planet Zoo doczeka się nowego DLC

Planet Zoo jest godnym duchowym następcą serii Zoo Tycoon, która już umożliwiła stworzenie własnego zoo i zarządzanie nim. Ale Planet Zoo przeniosło symulację zoo na zupełnie nowy poziom. Gra korzysta z doświadczeń Frontier w podobnych grach, zwłaszcza w najnowszej serii Zoo Tycoon, ale także w serii Roller Coaster Tycoon, w tym Planet Coaster, która została wydana w 2016 roku i jest także duchowym następcą serii symulacji zarządzania parkiem rozrywki.

Planet Zoo ma mnóstwo treści, z których można zbudować swoje zoo. W samej grze podstawowej znajduje się ponad 70 gatunków zwierząt. Do gry zostały już wydane trzy DLC. Arctic Pack skupia się na faunie o zimnym klimacie. Pakiet Ameryki Południowej pozwala nam zagłębić się w dżungli. A najnowszy Australia Pack, który pojawił się tego lata zawiera nowe zwierzęta i elementy dekoracyjne.

Frontier właśnie ogłosił czwarte DLC dla Planet Zoo z motywem, na który czekało wielu graczy, a jest nim Aquatic Pack. Zwiastun nie zdradza wyraźnie, jaką zawartość będzie zawierał, ale możemy zobaczyć jeden z nowych gatunków zawartych w paczce, pingwina królewskiego. Na oficjalnej stronie gry widzimy, że drugim gatunkiem będzie wydra olbrzymia, foka szara, kajman karłowaty i żółw diamentowy jako zwierzę w wiwarium. Dodanie tych zwierząt wprowadzi nową mechanikę gry, głębokie pływanie. Nie wiemy jeszcze o co dokładnie chodzi, ale ponieważ zwierzęta te są wodne, będą potrzebowały większej masy wody, która jest szczególnie głęboka, co będzie miało wpływ na sposób, w jaki będziemy musieli się nimi opiekować oraz na budowę ich siedliska. Aquatic Pack doda również nowe rośliny do ponad 170 elementów dekoracyjnych w nowoczesnym stylu.

 

 

Aquatic Pack dla Planet Zoo ukaże się 8 grudnia, a jeśli jeszcze nie masz tej gry, nie wahaj się odwiedzić naszej porównywarki, aby znaleźć ją w najlepszej cenie.

24.74zł
Planet Zoo
Planet Zoo
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare