K4G BG 4 EN
 
 

WiLD: Gra Michela Ancela ujawnia nowe obrazy

WiLD: Gra Michela Ancela ujawnia nowe obrazy

Gamescom 2014 był dość płodną edycją pod względem ogłoszeń i prezentacji gier. W składzie tej edycji widzieliśmy kilka tytułów, które odniosły duży sukces. Aby wymienić tylko kilka, The Witcher III: Wild Hunt, Bloodborne, Diablo III, Until Dawn czy Assassin's Creed Unity.

Ale inna gra, która od tego czasu zniknęła z radaru, została również zaprezentowana na Gamescom 2014: WiLD. Opracowana przez Wild Sheep Studio, firmę założoną przez Michela Ancela, WiLD została zaprezentowana jako otwarta przygoda w Neolicie, w której grasz szamanem zdolnym do przejęcia kontroli nad zwierzętami. Gra była również reklamowana jako ekskluzywna na PS4.


Niewiele więcej zostało ujawnione na temat gry. Oprócz prezentacji na Gamescom, mogliśmy zobaczyć krótką prezentację rozgrywki podczas Paris Games Week 2015, a niektóre wizualizacje zostały tu i tam zamieszczone na koncie Michela Ancel na Instagramie. Wiemy, że tata Raymana pracuje także nad ambitnym projektem Beyond Good & Evil 2, ale wciąż zastanawiamy się, co się stało z WiLD.

Mimo że nie było zapowiedzi na temat gry, wydaje się, że wciąż jest w fazie rozwoju. W każdym razie sugeruje to ostatnia aktualizacja oficjalnej strony gry, ponieważ pokazuje cztery nowe dzieła z WiLD. To nie jest ważna wiadomość, ale wiedząc, że Sony zgłosiło nowy znak towarowy w 2019 roku i że niedawno widzieliśmy, że Wild Sheep Studio rekrutuje, wyobrażamy sobie, że jest to sposób na powiedzenie nam, że gra nie jest porzucona.


Przynajmniej taką mamy nadzieję, nawet jeśli biorąc pod uwagę kalendarz, wątpimy, czy WiLD ujrzy światło dzienne przed wydaniem PS5. Podobnie jak kontynuacja Beyond Good & Evil pod tym względem, która ostatnio pokazała bardzo niewielkie postępy.Trzymamy kciuki!

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare