Trwają prace nad remasterem Legend of Mana

Trwają prace nad remasterem Legend of Mana

Gry RPG w japońskim stylu mają wielu fanów, a wśród nich seria Mana jest jednym z najpopularniejszych klasyków gatunku. Secret of Mana została wydana w 1993 roku, a po niej wydano kilka gier, które przez lata kontynuowały eksplorację świata Fa'Diel na konsolach Nintendo. Wraz z wydaniem Legend of Mana w 1999 roku seria po raz pierwszy trafiła na PlayStation, a ostatnio byliśmy świadkami jej odrodzenia wraz z premierą nowych wersji Trials of Mana i Secret of Mana, które spowodowały ponowny wzrost zainteresowania klasyczną serią JRPG.

Square Enix ogłosiło wczoraj, że trwają prace nad nową wersją klasycznej gry Legend of Mana. Będzie ona zawierać zremasterowaną grafikę w HD i nową, orkiestrową ścieżkę dźwiękową, aby dostarczyć epickich wrażeń z rozgrywki dostosowanych do nowych systemów. Możecie zerknąć na rozgrywkę w filmie zapowiadającym grę.

 

 

W Legend of Mana, będziesz bohaterem odpowiedzialnym za przywrócenie świata Fa'Diel do jego dawnej postaci po okrutnej wojnie, która spowodowała, że różne krainy świata były przechowywane w starożytnych artefaktach. Gra posiada unikalny system, w którym będziesz generował świat poprzez umieszczenie tych artefaktów na mapie. Podczas odkrywania nowo powstałych krain, będziesz podejmował różne misje, które pozwolą Ci walczyć z wieloma wrogami. Wykonując te misje, będziesz mieć dostęp do dodatkowego wyposażenia i broni dla swoich postaci, a także do większej ilości artefaktów, które pozwolą Ci rozszerzyć świat gry o nowe krainy.

Nowa wersja gry Legend of Mana pojawi się na PlayStation 4, Nintendo Switch i PC poprzez Steam już 24 czerwca.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare