Instant Gaming EU
 
 

Nowy rozdział Antologii Ciemnych Obrazów to Dom Popiołów.

Nowy rozdział Antologii Ciemnych Obrazów to Dom Popiołów.

Supermassive Games wykonało świetną robotę z ich epizodyczną serią horrorów The Dark Pictures Anthology i właśnie ogłosili nowy rozdział. House of Ashes. Oba wydane do tej pory rozdziały, Man of Medan i Little Hope, pozwalają graczom zagłębić się w ekscytujące doświadczenie psychologicznego horroru podczas odkrywania różnych sytuacji i miejsc. Podczas gdy Man of Medan śledzi przygody grupy studentów uniwersytetu, którzy odkrywają skarb podczas swoich wakacji, a Little Hope stawia Cię w sytuacji grupy studentów i ich nauczycieli uwięzionych w odosobnionym mieście otoczonym dziwną mgłą, obie gry mają wspólny styl gry, w którym podejmowanie decyzji kształtuje historię i decyduje o wyniku. Po prostu wybierając między odpowiedzią twierdzącą, negatywną lub żadną z nich, możesz poruszać się po różnych sytuacjach i dialogach, szukając wskazówek, które rozwiążą tajemnice, które gry stawiają przed Tobą, gdy próbujesz przetrwać.

 

 

House of Ashes będzie działać według tego samego schematu, ale w zupełnie innym scenariuszu. Tym razem przeniesiemy się do podziemnego systemu jaskiń na pustyni jako żołnierze oddziału wojskowego. Otoczeni mrokiem, odkryjemy straszne tajemnice ukryte w tym miejscu z dawnych czasów i zakłócimy straszliwe zło, które nigdy nie powinno było się obudzić.

The Dark Pictures Anthology - House of Ashes utrzymuje innowacyjną kooperacyjną mechanikę horroru z poprzednich gier, która pozwala wielu graczom doświadczyć gry, jako jedna z różnych postaci, oferując ekskluzywne doświadczenie, które może być dzielone z wielu punktów widzenia. Nowa część serii będzie dostępna w 2021 roku, ale dokładna data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

 

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare