Summer of Gaming: IGN ujawnia harmonogram wydarzenia

Summer of Gaming: IGN ujawnia harmonogram wydarzenia

Wprawdzie w tym roku nie będziemy mieli E3, ale to nie znaczy, że nie będziemy mieli nic do roboty. Wiele studiów i wydawców ogłosiło już swoje wydarzenia online, takie jak Electronic Arts z EA Play, który odbędzie się 11 czerwca, lub Ubisoft, który niedawno ogłosił Forward Ubisoft do 12 lipca. Istnieją jednak również inne inicjatywy, takie jak Summer Game Fest, który łączy dwa wspomniane wcześniej wydarzenia, lub Summer of Gaming, ogłoszone przez IGN.

 

 

Do tej pory nie mieliśmy więcej szczegółów na temat tego ostatniego oprócz nazw niektórych firm dołączających do wydarzenia. Dziś wiemy nieco więcej, ponieważ IGN właśnie zaprezentował program Summer of Gaming, który odbędzie się w dniach 4–24 czerwca. W ciągu tych 20 dni odbędzie się wiele różnych rzeczy: ogłoszenia o grze, prezentacje z gry, wywiady, ale także streamy charytatywne. Jest to rzeczywiście jeden z celów tego wydarzenia, a streamy te umożliwią zebranie funduszy na walkę WHO z Covid-19.

Oczywiście nie będzie ogłoszenia lub prezentacji każdego dnia, a w harmonogramie będą inne wydarzenia, ale są pewne daty, które należy zaznaczyć w kalendarzu. Najważniejsze daty do zapamiętania to te, kiedy zostaną ogłoszone nowe gry.

5 czerwca zostaną ogłoszone trzy gry, w tym jedna wydana przez Funcom / The Outsiders, a druga przez wydawcę Merge Games (Cloudpunk, Streets of Rage 4, Dead Cells ...), a trzecia od nieujawnionej firmy produkującej gry.

8 czerwca będziemy mogli odkryć kolejną grę od Merge Games, która powinna być powrotem klasycznej serii, a drugą od niezależnego studia Fabraz.

18 czerwca będzie dniem odkrycia nieznanej gry z wywiadem z twórcami i prezentacją rozgrywki.

24 czerwca zostanie ogłoszony powrót kolejnej klasycznej serii.

 

 

Podczas Summer of Gaming, będziemy mogli odkrywać prezentacje rozgrywki lub zwiastuny niektórych gier, takich jak Remnant: From the Ashes, Everspace 2, Yakuza: Like a Dragon, Werewolf: The Apocalypse - Earthblood, Chivalry 2, Wasteland 3 i wiele innych.

Aby sprawdzić pełny harmonogram Summer of Gaming i znaleźć linki do oglądania transmisji na żywo, możesz przejść do strony IGN

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare