Kinguin sept campaign COM + BG
 
 
 
 

Serie Baldur's Gate i Icewind Dale otrzymują ważną aktualizację

Serie Baldur's Gate i Icewind Dale otrzymują ważną aktualizację
21 kwi 2021, 12:00

Większość fanów gier rpg grała lub słyszała o seriach Baldur's Gate i Icewind Dale. Te klasyki nie bez powodu uważane są za jedne z najlepszych gier w tym gatunku. Oferują one epicką fabułę, mnóstwo godzin ekscytującej rozgrywki, mnóstwo misji i są oparte na jednym z najbardziej popularnych uniwersów Dungeons and Dragons i Forgotten Realms. Te serie są tak popularne, że istnieją ulepszone wersje oryginalnych gier, które dostosowały je do nowoczesnych maszyn. Baldur's Gate, Baldur's Gate 2, i Icewind Dale Enhanced Editions pozwalają cieszyć się tymi grami z zremasterowaną grafiką i zawierają całą dodatkową zawartość wydaną dla każdej z gier, a także kilka dodatkowych funkcji, więc nie przegapisz niczego. Nowe edycje przyczyniły się do utrzymania serii na pierwszym miejscu każdej listy gier rpg i prawdopodobnie pozostaną tam jeszcze przez długi czas, ponieważ Baldur's Gate III jest obecnie rozwijany przez Larian Studios i jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier w tym gatunku.

 

 

Jedynym problemem związanym z tymi remasterami jest to, że technologia rozwija się z zadziwiającą prędkością i gry dość szybko mogą stać się przestarzałe. Ale w niektórych przypadkach warto podjąć wysiłek, aby dostosować je do nowych warunków, a to jest jeden z tych przypadków. Baldur's Gate Enhanced Edition, Baldur's Gate 2 Enhanced Edition, i Icewind Dale Enhanced Edition zostały właśnie zaktualizowane do wersji 64-bitowej, poprawiając kompatybilność systemu z nowoczesnymi maszynami. Jedynym minusem jest to, że systemy operacyjne 32-Bitowe nie są już wspierane, więc będziesz musiał zaktualizować swoje oprogramowanie, jeśli chcesz grać w te gry. Wraz z tą zmianą, aktualizacja 2.6 dodaje dodatkowe funkcje dla trzech gier, w tym nowe lokalizacje, portrety postaci, zestawy głosów i opcje lokalizacji, a także kilka poprawek błędów.

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółową listą wszystkich zmian w tej aktualizacji, znajdziecie je w oficjalnych informacjach o zmianach, które możecie przeczytać tutaj. Jeśli chcesz zagłębić się w epicką przygodę z mieczem i magią w świecie fantasy, a jeszcze nie grałeś jeszcze w te gry, możesz znaleźć Baldur's Gate Enhanced Edition, Baldur's Gate 2 Enhanced Edition, i Icewind Dale Enhanced Edition w najlepszej cenie na naszej porównywarce.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare