You are here
We also support
 
 
 
 

Seria Serious Sam powraca tego lata

Seria Serious Sam powraca tego lata
21 maj 2020, 14:06

Devolver Digital ogłosił, że fani serii Serious Sam będą mogli kontynuować przygody swojego ulubionego bohatera za kilka miesięcy. Goście z Crotean Studios dodadzą nowy tytuł do długiej listy gier i spin-offów z udziałem Sama „Serious” Stone'a, a wkrótce zobaczymy, jak walczy z hordami kosmitów w Serious Sam 4. Minęło dziesięć lat, odkąd ukazała się ostatnia część serii i założymy się, że fani będą bardzo zadowoleni z tego ogłoszenia.

 

 

Serious Sam 4 będzie kontynuował historię naszego bohatera i wydaje się, że nie oferuje dramatycznych zmian w narracji. To nie jest tak, że jest to naprawdę potrzebne, ponieważ da graczom to, czego naprawdę chcą od gry: szaloną akcję i możliwość przebijania się przez hordy wrogów. Serious Sam 4 jest dosłownie tym samym, ale lepszym, i właśnie na to czekają fani. Więcej szalonych broni, wszędzie eksplodujących wrogów i nieustannego, wariackiego strzelania, podczas walki z niekończącymi się hordami wrogów. Jest jeszcze lepiej, gra kładzie nacisk na liczbę wrogów, z którymi będziesz walczyć dzięki nowemu systemowi legionów, który dosłownie pozwala tysiącom wrogów na pojawienie się na ekranie bez problemu. Inżynier grafiki Serious Sam 4, Dean Sekulić potwierdza to:

„Mamy pewne poziomy, które będziemy w stanie zaludnić tyloma wrogami. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni szybkością, z jaką może on chodzić, ponieważ początkowo liczyliśmy na około 10 000 wrogów, a teraz osiągnęliśmy o wiele więcej”.

 

 

Ilość wrogów, z którymi będziesz musiał się zmierzyć w Serious Sam 4, jest tak duża, że jest wręcz niedorzeczna i to coś spodoba się fanom. Niektórzy z nich będą starymi znajomymi, ale będzie też całkiem sporo nowych. Na szczęście będziesz miał do dyspozycji ogromny arsenał broni, aby pozbyć się ich w najbardziej brutalny sposób. Gra oferuje także kooperację dla maksymalnie czterech graczy, dzięki czemu będziesz mógł dzielić się zabawą ze znajomymi.

Premiera Serious Sam 4 jest zaplanowana na sierpień 2020. W międzyczasie możesz wypróbować poprzednie gry z serii Serious Sam. Można je znaleźć w najlepszej cenie za pośrednictwem naszej porównywarki.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Reward event Saints Row
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare