Rockstar udostępnia wszystkie DLC do Max Payne 3 i L.A. Noire za darmo

Rockstar udostępnia wszystkie DLC do Max Payne 3 i L.A. Noire za darmo

Czasami dość trudno jest zrozumieć powody niektórych działań, jeśli chodzi o twórców gier wideo. Dobrym przykładem może być to, co wydarzyło się wczoraj z Rockstar Games. Zarówno Max Payne 3 jak i L.A. Noire to gry, które są dostępne już od dłuższego czasu. Pierwsza z nich została wydana w 2012 roku i jest trzecią odsłoną popularnej serii trzecioosobowych strzelanin. Śledzi ona przygody Maxa Payne'a, który zostaje wciągnięty w wojnę między rywalizującymi gangami w brazylijskim São Paulo. Z drugiej strony, L.A. Noire to przygodowa gra akcji z 2011 roku, koncentrująca się na śledztwie kryminalnym w Los Angeles w 1947 roku. Jak widać, jedyną rzeczą, która je łączy, jest to, że w obu grach będziesz miał do czynienia z przestępcami, ale w zupełnie inny sposób.

 

 

Dlatego też nie jest łatwo zrozumieć powody, które skłoniły Rockstar Games do aktualizacji obu gier tyle lat później, aby uwolnić całą dodatkową zawartość wydaną dla obu gier do dnia dzisiejszego na PC. Aktualizacje zostały ogłoszone wczoraj i zaskoczyły wszystkich.

Jeśli posiadasz Max Payne 3 na PC, masz również dostęp do wielu pakietów rozszerzających, w tym Hostage Negotiation Pack, Painful Memories Pack, Deathmatch Made in Heaven Pack i wiele innych. Jeśli posiadasz L.A. Noire na PC, możesz teraz zbadać kilka dodatkowych spraw, w tym The Naked City, A Slip of the Tongue, Nicholson Electroplating i inne. Niestety, aktualizacja nie dotyczy wersji L.A. Noire: The VR Case Files, więc jeśli grałeś w grę na VR, nic się dla Ciebie nie zmieni.

 

 

Oczywiście otrzymywanie zawartości za darmo nie jest powodem do zmartwień, ale pozostawia do zastanowienia się nad powodami, które za tym stoją, a my nie możemy się nie zastanawiać, dlaczego tak późno?

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare