Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Relic zapowiada nową zawartość do Age of Empires

Relic zapowiada nową zawartość do Age of Empires
12 kwi 2021, 12:00

Age of Empires to kultowa seria strategii czasu rzeczywistego, która przez lata służyła niezliczonym graczom jako wprowadzenie do gatunku. Kontrolowanie imperium i sprawianie, by rosło przez wieki, gdy gromadzisz zasoby i gromadzisz armię, aby unicestwić przeciwników, to tylko podstawowe założenie serii. Każda z gier w serii koncentruje się na pewnym okresie historii i pozwala grać jako różne kultury, z których każda posiada własne jednostki. Pierwszy Age of Empires został wydany w 1997 roku i sporo gier i rozszerzeń za nim podążyło. Seria ostatnio odżyła dzięki Age of Empires II: Definitive Edition i Age of Empires III: Definitive Edition, zremasterowanym wersjom oryginalnych gier, które zawierają odświeżoną grafikę 4k Ultra HD, nowe kampanie i cywilizacje. Oba tytuły oferują niekończące się godziny rozgrywki w bitwach przeciwko SI i innym graczom, a już wkrótce otrzymają jeszcze więcej zawartości.

 

 

Microsoft ogłosił darmową aktualizację dla Age of Empires III: Definitive Edition. Doda ona cywilizację Stanów Zjednoczonych, która przyniesie nowego odkrywcę, ekskluzywne jednostki i nowe mechaniki. Aby odblokować ją za darmo, trzeba będzie ukończyć 50 State Challenge, które wymaga ukończenia pewnych codziennych wyzwań przez ograniczony czas. Age of Empires III: Definitive Edition doczeka się również dodania cywilizacji afrykańskich w przyszłej aktualizacji. Nie zapomniano jednak o Age of Empires II: Definitive Edition. Tego lata pojawi się tam dodatkowa zawartość w postaci nowych kampanii, które skupią się na Europie Wschodniej.

Ta zapowiedź stanowiła preludium do większej zapowiedzi, która nastąpiła po niej. Po raz pierwszy pokazano rozgrywkę z Age of Empires 4. Nowa odsłona serii będzie dostępna jesienią przyszłego roku na PC, a kilku szczęśliwców będzie miało szansę wypróbować ją przed premierą w zamkniętej becie. W grze znajdą się bitwy morskie, cztery różne kampanie, mechanika skradania i wiele innych nowości, które będziemy mogli odkryć bardziej szczegółowo w nadchodzących miesiącach.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare