You are here
We also support
 
 
 
 

Problemy Nioh 2 na PC zostały naprawione

Problemy Nioh 2 na PC zostały naprawione
30 mar 2021, 18:00

Zaletą Internetu i możliwości aktualizowania gier po premierze jest to, że można je modyfikować w dowolny sposób. Czy to w celu dodania dodatkowej zawartości, czy naprawienia problemów, jest to bardzo wygodny sposób, który daje deweloperom trochę swobody, jeśli coś pójdzie nie tak. Jeśli chodzi o gry na konsole, to jest dość jasne, z jakim systemem mamy do czynienia i nie zmienia się on zbytnio, ale jeśli chodzi o PC, to istnieje wiele możliwych kombinacji sprzętowych i gra powinna działać bezbłędnie na jak największej liczbie z nich. Czasami jednak, gdy aktualizujesz grę, doprowadzasz do pogorszenia sytuacji, a to właśnie przytrafiło się Teamowi Ninja w przypadku Nioh 2 nie tak dawno temu.

Wydanie aktualizacji 1.27 dla Nioh 2 przyniosło wiele dodatków do gry i naprawiło kilka błędów, ale spowodowało również poważny problem, którego twórcy nie byli w stanie natychmiast rozwiązać. Gra zawieszała się losowo, rujnując graczom rozgrywkę. Musieliśmy trochę poczekać, aż Team Ninja wypuści nową aktualizację, która naprawiła problemy spowodowane przez poprzednią. Wydaje się, że problem zniknął i Nioh 2 już się nie zawiesza, ale nowa aktualizacja przyniosła również kilka innych poprawek, które pokochają ci, którzy grają w 120 FPS, ponieważ dzięki nim gra jest bardziej stabilna i płynna.

 

 

Może być tak, że trzeba coś zepsuć, zanim się to naprawi, ale nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z tego, że Nioh 2 wraca do normy. W końcu gra oferuje możliwość walki z hordami yokai w okresie Sengoku w Japonii, a jej spektakularna grafika przyczynia się do stworzenia mrocznej i epickiej atmosfery, która przyciągnęła uwagę wielu fanów.

Oczywiście, jeśli chcesz zagłębić się w ten świat, wystarczy odwiedzić naszą porównywarkę, aby znaleźć Nioh 2 w najlepszej cenie. Pamiętaj, że Nioh 2: The Complete Edition jest również dostępne i zawiera grę podstawową i jej trzy rozszerzenia, The Tengu's Disciple, Darkness in the Capital i The First Samurai.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

event fifa 23
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare