IO Interactive ogłasza Project 007, nową grę z Jamesem Bondem

IO Interactive ogłasza Project 007, nową grę z Jamesem Bondem

Chociaż nie jest to jedyna opracowana przez nich licencja, IO Interactive jest najbardziej znany z tworzenia serii Hitman. Najnowsza wydana do tej pory odsłona, Hitman 2, została bardzo wysoko oceniona przez fanów, którzy teraz czekają na Hitman 3, który ukaże się 21 stycznia 2021 roku. Ale temat dnia nie dotyczy Agenta 47, ale 007. Rzeczywiście, IO Interactive ujawnił, że obecnie pracuje nad nową grą z Jamesem Bondem, która tymczasowo nazywa się Project 007. Opublikowany został również krótki teaser, który jednak nie zdradza zbyt wiele na temat tej gry.

Z drugiej strony, strona studia ujawnia pewne informacje na temat rodzaju gry, jaką będzie Project 007. Będzie ona zawierać nieopowiedzianą historię, która zaprowadzi nas do początków jednego z najbardziej znanych tajnych agentów wszechczasów, ujawniając jak 007 stał się agentem podwójnego zera. A według Hakana Abraka, dyrektora generalnego IO Interactive, projekt jest dość ambitny:

"Prawdą jest, że od czasu do czasu gwiazdy w naszej branży wyrównują się.  Stworzenie oryginalnej gry o Bondzie to monumentalne przedsięwzięcie i naprawdę wierzę, że IO Interactive, ściśle współpracując z naszymi kreatywnymi partnerami z EON i MGM, może dostarczyć coś wyjątkowego dla naszych graczy i społeczności. Nasz pełen pasji zespół jest podekscytowany tym, że może wyzwolić swoją kreatywność w ikonicznym świecie Jamesa Bonda i stworzyć najbardziej ambitną grę w historii naszego studia".

IO Interactive zdaje się traktować sprawy bardzo poważnie, aby zapewnić graczom doświadczenie na poziomie najlepszych tytułów opartych na Agencie 007, a ich doświadczenie z serią Hitman powinno być bezcenne, aby Project 007 stał się świetną grą.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare