Eneba COM
 
 

Dungeons & Dragons Online daje graczom wiele pakietów zadań za darmo

Dungeons & Dragons Online daje graczom wiele pakietów zadań za darmo

 Dungeons & Dragons to najpopularniejsza gra typu RPG na świecie, dlatego też była inspiracją wielu gier wideo. Niektóre z najbardziej popularnych należą do serii Baldur's Gate, która otrzyma Baldur's Gate III w przyszłości, ale jest też kilka klasycznych gier. Istnieje kilka gier, Neverwinter oraz Dungeons & Dragons Online, które należą do gatunku MMORPG i chociaż oba z nich mają inne podejście do gry, udało im się zgromadzić zdrową bazę graczy, która cieszy się odpowiednimi funkcjami. W tym przypadku skupiamy się na Dungeons & Dragons Online, która oferuje graczom bardzo interesujący prezent. Gra jest oparta na modelu free-to-play i możesz bezpłatnie odtwarzać część jej zawartości z możliwością odblokowania większej ilości treści, za pomocą pakietów zadań, które możesz kupić za określoną walutę, którą możesz zarobić w grze lub za prawdziwe pieniądze.

Wygląda na to, że Standing Stone Games zdecydowały, że gracze mogą cieszyć się większością dodatkowej zawartości za darmo i dają graczom możliwość odblokowania 46 tych pakietów zadań za darmo przez ograniczony czas. Zalogowanie się do gry i użycie kodu kuponu DDOfreequests odblokuje na stałe wszystkie pakiety zadań dla Twojego konta. Oczywiście, jeśli nie masz konta DDO, możesz je utworzyć za darmo. Oferta będzie dostępna tylko do 31 sierpnia, więc masz wystarczająco dużo czasu, aby się nad nią zastanowić. Możesz sprawdzić pełną listę pakietów zadań w oficjalnym oświadczeniu opublikowanym w tej sprawie przez Standing Stone Games, odwiedzając ten adres.

 

 

Dungeons & Dragons Online zaczęły koncentrować się na Eberron, jednym z uniwersów kampanii Dungeons & Dragons, ale z biegiem lat rozszerzyły się na inne lokalizacje, a niektóre misje w grze zabiorą Cię do Underdark lub Ravenloft. Gra oferuje bardzo szczegółowy system progresji dla Twoich postaci z dużą ilością opcji do wyboru. Podobnie jak w przypadku większości gier MMORPG, będziesz potrzebować pomocy w podejmowaniu najtrudniejszych zadań, ale jest ich całkiem sporo, jeśli jesteś wystarczająco przygotowany.

Jeśli chcesz wypróbować Dungeons & Dragons Online jest to bardzo dobra okazja, aby to zrobić i uzyskać dostęp do wielu treści za darmo. Gra ma również system subskrypcji, który pozwala uiścić miesięczną opłatę za dostęp do całej zawartości do odblokowania, ale zdecydowanie zalecamy wypróbowanie jej przed subskrypcją.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare