Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Deweloper Sunless Sea ogłasza nową grę opartą na Fallen London

Deweloper Sunless Sea ogłasza nową grę opartą na Fallen London
3 gru 2020, 14:56

Fallen London to darmowa, tekstowa, przeglądarkowa gra wideo opracowana przez firmę Failbetter Games, która osadzona jest w mrocznej, alternatywnej, wiktoriańskiej epoce. Jest rok 1862, a miasto Londyn zostało przeniesione pod ziemię. Teraz znajduje się w rozległym podziemnym kompleksie jaskiń znanym jako Neath. Ten post-apokaliptyczny scenariusz z gotyckim wydźwiękiem został już wykorzystany przez deweloperów do stworzenia dwóch innych gier, Sunless Skies i Sunless Sea, które pozwoliły na zwiedzanie terenów wokół miasta Londynu drogą morską, a także na szybowanie po niebie lokomotywą. Jakkolwiek dziwnie może to zabrzmieć, klimat ten jest uwielbiany przez wielu graczy i teraz posłuży jako inspiracja dla nowej gry.

 

 

Failbetter Games ogłosił, że rozpoczyna kampanię finansową na Kickstarterze dla Mask of the Rose, powieści wizualnej osadzonej w świecie Fallen London. Będzie to gra romantyczna, która również koncentruje się na odkrywaniu i rozwiązywaniu tajemnic, pozwalając nam odkryć nieco więcej wiktoriańskiego miasta poprzez jego mieszkańców i relacje między nimi. Krótki opis dostarczony przez deweloperów oferuje już teraz daje Ci mały wgląd w to, co będzie na Ciebie czekało w Mask of the Rose.

„Akcja Mask of the Rose toczy się w 1862 roku, zaledwie kilka miesięcy po tym, jak Londyn został skradziony przez nietoperze. Londyńczycy wciąż przystosowują się do życia pod ziemią. Stare znaki uliczne są wymazywane. Powstają nowe ministerstwa i nowe festiwale. Tajemniczy Mistrzowie Bazaru wydają się rządzić."

„Kiedy zaczynasz nowe życie na dole, możesz znaleźć się w podwodnych ruinach Parlamentu; interweniować w procesie o morderstwo, w którym ofiara jest świadkiem; lub sterować zakapturzonym, słownym Mistrzem przez subtelności londyńskiego dworu. Jakkolwiek zdecydujesz się mieszkać w Neath, masz swoje własne przyjaźnie - i własne serce - o które musisz dbać".

Kampania Kickstarter dla Mask of the Rose rozpocznie się w lutym 2021, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Fallen London możesz odwiedzić oficjalną stronę gry tutaj.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare