Deweloper Sunless Sea ogłasza nową grę opartą na Fallen London

Deweloper Sunless Sea ogłasza nową grę opartą na Fallen London

Fallen London to darmowa, tekstowa, przeglądarkowa gra wideo opracowana przez firmę Failbetter Games, która osadzona jest w mrocznej, alternatywnej, wiktoriańskiej epoce. Jest rok 1862, a miasto Londyn zostało przeniesione pod ziemię. Teraz znajduje się w rozległym podziemnym kompleksie jaskiń znanym jako Neath. Ten post-apokaliptyczny scenariusz z gotyckim wydźwiękiem został już wykorzystany przez deweloperów do stworzenia dwóch innych gier, Sunless Skies i Sunless Sea, które pozwoliły na zwiedzanie terenów wokół miasta Londynu drogą morską, a także na szybowanie po niebie lokomotywą. Jakkolwiek dziwnie może to zabrzmieć, klimat ten jest uwielbiany przez wielu graczy i teraz posłuży jako inspiracja dla nowej gry.

 

 

Failbetter Games ogłosił, że rozpoczyna kampanię finansową na Kickstarterze dla Mask of the Rose, powieści wizualnej osadzonej w świecie Fallen London. Będzie to gra romantyczna, która również koncentruje się na odkrywaniu i rozwiązywaniu tajemnic, pozwalając nam odkryć nieco więcej wiktoriańskiego miasta poprzez jego mieszkańców i relacje między nimi. Krótki opis dostarczony przez deweloperów oferuje już teraz daje Ci mały wgląd w to, co będzie na Ciebie czekało w Mask of the Rose.

„Akcja Mask of the Rose toczy się w 1862 roku, zaledwie kilka miesięcy po tym, jak Londyn został skradziony przez nietoperze. Londyńczycy wciąż przystosowują się do życia pod ziemią. Stare znaki uliczne są wymazywane. Powstają nowe ministerstwa i nowe festiwale. Tajemniczy Mistrzowie Bazaru wydają się rządzić."

„Kiedy zaczynasz nowe życie na dole, możesz znaleźć się w podwodnych ruinach Parlamentu; interweniować w procesie o morderstwo, w którym ofiara jest świadkiem; lub sterować zakapturzonym, słownym Mistrzem przez subtelności londyńskiego dworu. Jakkolwiek zdecydujesz się mieszkać w Neath, masz swoje własne przyjaźnie - i własne serce - o które musisz dbać".

Kampania Kickstarter dla Mask of the Rose rozpocznie się w lutym 2021, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Fallen London możesz odwiedzić oficjalną stronę gry tutaj.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare