Instant Gaming EU
 
 

Crimson Desert zostało potwierdzone na 2021 rok

Crimson Desert zostało potwierdzone na 2021 rok

Pearl Abyss nie było zbyt rozmowne na temat Crimson Desert od czasu ogłoszenia gry kilka miesięcy temu. Twórcy Black Desert Online byli dość zajęci dodawaniem treści i kolejnych klas do swojej gry MMORPG i choć fani byli bardzo zainteresowani nową grą, dowiedzieliśmy się o niej bardzo niewielu rzeczy. Wiemy, że Crimson Desert pierwotnie miała być grą typu open-world role-playing, mocno inspirowaną światem Black Desert Online. Twórcy zdecydowali się jednak na nowe podejście i teraz jest to fabularna przygoda skupiona na grupie najemników w świecie Pywel, która będzie zawierała także funkcje multiplayer. Więcej o grze można dowiedzieć się z nowego filmu, który został ujawniony wczoraj podczas The Game Awards 2020.

 

 

Jak widać w filmie, Crimson Desert przypomina Black Desert Online, zwłaszcza podczas walk i możemy zobaczyć kilka ruchów, które powinny być znane każdemu, kto kiedykolwiek grał w MMORPG. Na szczęście, jakość grafiki wydaje się być wyjątkowa również dla obu gier. Ale widzimy też sporo cech, które wyróżniają obie gry, w tym kilka mechaniki, które nie są dostępne w Black Desert Online. Pomimo wszelkich podobieństw, jakie mogą się pojawić w obu grach, Crimson Desert już teraz wygląda niesamowicie i nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o wszystkich jego funkcjach.

Biorąc pod uwagę czas, jaki deweloper potrzebował na ujawnienie drugiego filmu, prawdopodobnie będziemy musieli poczekać, aż dowiemy się więcej o Crimson Desert. Ale wczorajszemu filmikowi towarzyszyła ważna informacja, która przynajmniej da nadzieję wszystkim zainteresowanym: premiera Crimson Desert jest przewidziana na rok 2021 na PC i konsolach.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare