You are here
We also support
 
 
 
 

Crimson Desert zostało potwierdzone na 2021 rok

Crimson Desert zostało potwierdzone na 2021 rok
11 gru 2020, 19:52

Pearl Abyss nie było zbyt rozmowne na temat Crimson Desert od czasu ogłoszenia gry kilka miesięcy temu. Twórcy Black Desert Online byli dość zajęci dodawaniem treści i kolejnych klas do swojej gry MMORPG i choć fani byli bardzo zainteresowani nową grą, dowiedzieliśmy się o niej bardzo niewielu rzeczy. Wiemy, że Crimson Desert pierwotnie miała być grą typu open-world role-playing, mocno inspirowaną światem Black Desert Online. Twórcy zdecydowali się jednak na nowe podejście i teraz jest to fabularna przygoda skupiona na grupie najemników w świecie Pywel, która będzie zawierała także funkcje multiplayer. Więcej o grze można dowiedzieć się z nowego filmu, który został ujawniony wczoraj podczas The Game Awards 2020.

 

 

Jak widać w filmie, Crimson Desert przypomina Black Desert Online, zwłaszcza podczas walk i możemy zobaczyć kilka ruchów, które powinny być znane każdemu, kto kiedykolwiek grał w MMORPG. Na szczęście, jakość grafiki wydaje się być wyjątkowa również dla obu gier. Ale widzimy też sporo cech, które wyróżniają obie gry, w tym kilka mechaniki, które nie są dostępne w Black Desert Online. Pomimo wszelkich podobieństw, jakie mogą się pojawić w obu grach, Crimson Desert już teraz wygląda niesamowicie i nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o wszystkich jego funkcjach.

Biorąc pod uwagę czas, jaki deweloper potrzebował na ujawnienie drugiego filmu, prawdopodobnie będziemy musieli poczekać, aż dowiemy się więcej o Crimson Desert. Ale wczorajszemu filmikowi towarzyszyła ważna informacja, która przynajmniej da nadzieję wszystkim zainteresowanym: premiera Crimson Desert jest przewidziana na rok 2021 na PC i konsolach.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Reward event Saints Row
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare