You are here
We also support
 
 
 
 

Call of Duty: Black Ops Cold War wyciekło w najbardziej nieoczekiwany sposób

Call of Duty: Black Ops Cold War wyciekło w najbardziej nieoczekiwany sposób
27 lip 2020, 20:23

Utrzymywanie rozwoju gry wideo w tajemnicy staje się obecnie zadaniem niemożliwym do wykonania. Każdy ma kamerę w telefonie i dostęp do Internetu, więc bez względu na to, jak bardzo chcesz być ostrożny, możliwość przecieku jest dość duża. Staje się to jeszcze bardziej skomplikowane, gdy sprawa dotyczy osób trzecich i zazwyczaj widzimy przecieki, które pochodzą ze stron internetowych lub sklepów internetowych i tym podobne. Ale Call of Duty: Black Ops Cold War właśnie zainaugurowało nowy rodzaj przecieków, które zostały ujawnione dzięki paczce Doritos.

Tak, popularna przekąska była początkiem przecieku, a wiadomości oczywiście szybko rozeszły się po całym internecie. Wyciek składa się z obrazu udostępnionego na Twitterze, w którym możemy zobaczyć informacje o promocji Doritos

 

 

Zdjęcie, nie tylko ujawnia nazwę Call of Duty: Black Ops Cold War i jego logo, ale także daje nam kilka wskazówek, które wskazują datę premiery gry. Promocja rozpocznie się 5 października i pozwoli graczom na zdobycie kodów, które pozwolą im uzyskać podwójne XP w grze, z szansą na zdobycie dużej nagrody, która da im podwójne XP przez cały rok. Dlatego logiczne byłoby, aby Call of Duty: Black Ops Cold War zostało wydane już 5 października lub aby było dostępne dokładnie w tym dniu.

Jak możecie sobie wyobrazić, nie ma jeszcze oficjalnej reakcji na ten przeciek, ale jest całkiem prawdopodobne, że zaczniemy widzieć więcej informacji na temat nowej gry w serii Call of Duty: Black Ops w kolejnych tygodniach, jeśli data premiery będzie tak blisko.

Oczywiście, jeśli chcesz być zajęty aż Call of Duty: Black Ops Cold War będzie dostępne, Call of Duty: Modern Warfare jest dobrą opcją i możesz nawet wypróbować jego darmową wersję Battle Royale z Call of Duty: Warzone.

 

 

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare