Instant Gaming EU
 
 

Bethesda ogłasza nową grę Indiana Jones

Bethesda ogłasza nową grę Indiana Jones

Oprócz tego, że jest bohaterem kilku niezapomnianych filmów, które tworzą jedną z najbardziej epickich serii przygodowych w historii kina, Indiana Jones od lat był inspiracją dla kilku gier wideo. Nieustraszony archeolog jest ulubieńcem fanów i niezależnie od tego, jak niebezpieczna jest przygoda i jak źli są jego przeciwnicy, zawsze znajduje sposób na zaskoczenie nas i ucieczkę bez szwanku w najbardziej niespodziewany sposób. Wraz z niedawnym ogłoszeniem przez Disneya, że Lucasfilm Games powróci jako marka łącząca "wszystkie tytuły z Lucasfilm", spodziewaliśmy się usłyszeć o jakiejś nowej grze Star Wars, ale okazuje się, że to Bethesda i MachineGames pracują nad pierwszą grą tej marki, a będzie to gra o Indiana Jonesie .

 

 

W powyższym filmie można wyróżnić dwa ikoniczne elementy, których nie może przegapić żaden z fanów Indiany Jonesa: jego bicz i kapelusz. Muzyka w teaserze jest również niepowtarzalna i wskazuje bezpośrednio na słynnego poszukiwacza przygód. Do tej pory nie ujawniono nic na temat gry, ale oczekujemy, że w ciągu najbliższych miesięcy usłyszymy o niej więcej. Jako twórcy serii Wolfenstein, MachineGames ma duże doświadczenie w tworzeniu gier, w których walczy się z nazistami, którzy są tymi samymi wrogami, którym w filmach Indiana Jones musi stawić czoła. Dlatego podczas pracy nad nową grą będą się czuli jak w domu, mimo że prawdopodobnie do akcji podchodzą mniej gwałtownie niż Wolfenstein: Youngblood czy Wolfenstein: Cyberpilot, ich dwa ostatnie dzieła.

Jesteśmy całkowicie pewni, że Indiana Jones poradzi sobie z tym w inny sposób niż B.J, Blazkowicz, ale uważamy też, że istnieje duży potencjał na dobrą grę przygodową opartą na filmach z udziałem znanego archeologa i poszukiwacza przygód. Nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o nowej grze z Indianą Jonesem.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare